سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۵۸۱۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۱۸: ۱۰
به همت حقوقدانان بسیجی؛
کتاب "فرهنگ، سبک زندگی و جُرم" نوشته‌ی وحید یامین پور و سهید شاطری پور اصفهانی منتشر شد.

به گزارش سرویس  بسیج حقوقدانان خبرگزاری بسیج، کتاب "فرهنگ، سبک زندگی و جُرم"اثر حقودانان بسیجی آقایان وحید یامین پور و سهید شاطری پور اصفهانی منتشر شد.

وحید یامین پور در رابطه با انتشار این کتاب گفت: کتاب  "فرهنگ، سبک زندگی و جُرم" که شامل مباحثی در جامعه شناسی جنایی و جامعه شناسی انحرافات در ایران معاصر است از یازده گفتار تشکیل شده وموضوع اصلی این کتاب تحولات اجتماعی است.

نویسنده کتاب "فرهنگ، سبک زندگی و جُرم" خاطر نشان کرد: بنده و دکتر شاطری پور از دوران دانشجویی به نسبت میان فرهنگ و آسیب های اجتماعی و اثر جهانی سازی و تغییر سبک زندگی در تغییرات اجتماعی ایران علاقمند بودیم و رساله دکتری خود را که پنج سال پیش دفاع شد، در همین رابطه تدوین کردیم.

وی در ادامه افزود: این کتاب در ۲۸۲ صفحه و توسط  انتشارات سوره مهر در سال ۱۳۹۵ به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب تحولات اجتماعی است علاقه منداغن جهت تهیه این کتاب  می توانند بهد غرفه انتشارات سوره مهر در نمایشگاه کتاتاب مراجعه نمایند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar