سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۵۹۵۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۵۴: ۲۳
در مراسمی از فعالان سفیران سلامت دانش آموزی شهرستان بویراحمد تجلیل شد.
مسئول آموزش سلامت مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، گفت: سفیران سلامت در مدارس، دانش آموزانی هستند که توسط مربیان بهداشت مدارس یا رابطان بهداشت و یا مسئولان ذیربط آموزش می بینند تا به همسالان و خانواده های خود این آموزش های بهداشتی را انتقال دهند.
زهره سیفی افزود: از آنجا که نوجوانان و جوانان نقش عمده ای در توسعه و ساخت آینده کشور دارند، بنابراین توجه و دقت در حفظ و ارتقاء سطح سلامت آنان گامی مهم در ساختن انسانهای سالم فرداست.
وی با بیان اینکه در برنامه سفیر سلامت، دانش‌آموزان با فراگیری آموزش‌های سلامت و انتقال به همسالان در فرآیند ترویج سلامت در مدارس نقش ویژه‌ای ایفا می کنند ادامه داد: با توجه به تعداد کثیر دانش آموزان و امکان انتقال پیامهای بهداشتی از طریق آنان به خانواده و جامعه، می توان از این گروه تحت عنوان سفیران سلامت و پیام آوران بهداشتی استفاده کرد.
همایش تجلیل از فعالان سفیران سلامت دانش آموزی، با حضور جمعی از مسئولان مرکز بهداشت و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان، برگزار شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar