سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۶۰۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۱۰: ۱۰
مسئول سازمان ورزش بسیج در گفت و گو با «بسیج»:
یزدانی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح و رای دادن به او یک تکلیف است، گفت: باید با دقت کاندیداهای ریاست جمهوری را رصد نمود و با توجه به عملکرد گذشته و حال آنها، فرد اصلح را انتخاب نمود.
کاظم یزدانی مسئول سازمان ورزش بسیج در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه مردم باید پیدا کردن فرد اصلح برای ریاست جمهوری را یک وظیفه شرعی برای خود بدانند، گفت:همانطور که رهبرانقلاب اشاره کردند، انتخاب فرد اصلح و رای دادن به او یک تکلیف است و تکلیف همه مردم این است که در انتخابات شرکت کنند.
 
وی ادامه داد: رهبرانقلاب شاخص های مهمی را برای انتخاب اصلح بیان فرمودند و برای ما مشخص کردند که باید طبق آن فرد مورد نظر را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم.
 
یزدانی تاکید کرد: اگر ما بخواهیم از عظمت کشور و همچنین تمامیت و غرور ملی مان دفاع کنیم و به نظام سلطه و استکبار جهانی یک «نه» بزرگ بگوییم و به عنوان یک کشور آزاد و پیرو ائمه اطهار قدم برداریم،لازمه اش حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
 
مسئول سازمان ورزش بسیج در پایان با بیان اینکه رای دادن تکلیفی است که بر دوش یکایک واجدین شرایط است،تصریح کرد: همه مردم باید در این انتخابات شرکت کنند، چرا که حضور حداکثری مردم باعث عزت و سربلندی کشورمان می شود و باید با دقت کاندیداهای ریاست جمهوری را رصد نمود و با توجه به عملکرد گذشته و حال آنها، فرد اصلح را انتخاب نمود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar