سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۶۱۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶- ۰۹: ۱۴
در روزهای منتهی به انتخابات حامیان حسن روحانی برای مخدوش کردن چهره رقیب دست به هر دروغ‌پردازی و کار غیراخلاقی می‌زنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، در دقایق آخر حامیان روحانی برای مخدوش کردن چهره رقیب دست به هر کار غیراخلاقی می‌زنند. شایعه و دروغ‌پردازی یکی از حربه‌هایی است که امروز به آن متوسل شده‌اند تا با ایجاد یک فضای هیجانی و احساساتی کاذب علیه رقیب خود عمل کنند.

موضوع لغو اجرای یکی از خوانندگانی که در ستاد روحانی کار می‌کند یکی از این موارد است تا پروژه تخریب رقیب را به خوبی انجام دهند.  

این خواننده ستاد روحانی بیان داشت که از ورود من به مشهد ممانعت شد و پیام داده که مردم سیاستمدران خود را با دقت انتخاب کنند.

همین شایعه سبب واکنش ستاد سید ابراهیم رئیسی و نزدیکان قالیباف که امروز با رئیسی اتئلاف کرده‌اند،‌ در پی داشت.

ستاد رئیسی: حاضریم حجت اشرف زاده را برای حضور در برنامه آقای روحانی به مشهد ببریم!

یکی از مسئولین ستاد حجت الاسلام رئیسی در پاسخ به شایعه منع سفر  این خواننده به مشهد گفت: هرچند که این ادعا شوخی به نظر می‌رسد، اما اگر ایشان می‌خواهند به مشهد بروند حاضریم ایشان را با هزینه خود راهی مشهد کنیم تا در برنامه رقیب انتخاباتی ما حضور پیدا کنند.

واکنش نزدیکان قالیباف به شایعه منع سفر یک خواننده به مشهد!

سید محمود رضوی،‌ سرپرست تبلیغات ستاد قالیباف نیز بیان داشت:‌ آقای اشرف زاده واقعا اگر مصمم به رفتن به مشهد هستند تشریف بیاورند میهمان حقیر برویم مشهد؛ کنسرت را برگزار کنند و برگردند. تضمین برگزاری با من.

حجت‌ اشرف‌زاده: برگزارکنندگان مراسم روحانی گفته‌اند اجرای برنامه مقدور نیست

بعد از این واکنش‌ها بود که این خواننده مراسم روحانی در مشهد گفت که هیچ مقام امنیتی و استانی با او تماس نداشته است.

حجت اشرف زاده گفت: هیچ مسئول امنیتی برای عدم اجرای برنامه ام در مشهد با من تماس نگرفته است. از طرف برگزار کنندگان مراسم آقای روحانی در مشهد  با مدیر برنامه ام تماس گرفتند و گفتند که اجرای برنامه فعلا مقدور نیست و در حال پیگیری هستیم.  منظورم از عدم اجازه ورود به مشهد همان برنامه مشهد بوده است.

میزان عملگرایی به شعار فضای باز مجازی!

این درحالی است که در چند روز منتهی به انتخابات عرصه فضای مجازی بر حامیان رقیب حسن روحانی بسیار تنگ شده است و برخی از صفحه‌های اینستاگرام حامیان رقیب وی را بسته‌اند که بعضا بیش از 4 میلیون دنبال کننده داشته است. این در شرایطی است که حسن روحانی همواره شعار فضای باز مجازی را در میتینگ‌های انتخاباتی تکرار می‌کند.

منبع: مشرق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: