سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۶۲۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶- ۴۷: ۱۱
سید محسن عارف کشفی به مدیریت پخش شبکه کودک سیم منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج محمد سرشار مدیر شبکه کودک سیما بعد از ظهر روز گذشته طی حکمی سید محسن عارف کشفی را به سمت مدیریت پخش شبکه کودک سیما منصوب کرد.

تلاش برای انجام دستیاری حداکثری برای خانواده ها در تربیت آینده‌سازان تمدن نوین اسلامی به عنوان مدیریت پخش یک رسانه مربی؛  پیش‌برد اهداف منظومه تربیتی پشتیبان شبکه و تبدیل آن به روح حاکم بر اقدامات روزانه مدیریت پخش؛ حرکت به سمت چرخه پخش اچ‌دی براساس اهداف عالیه سازمان و استفاده روزافزون از فناوریهای دیجیتال و نرم‌افزارهای رایانه‌ای با هدف کاهش خطاهای انسانی و افزایش سرعت عملیات مدیریت پخش از اهم وظایفی هستند که در این حکم از مدیر جدید پخش شبکه کودک خواسته شده است.

گفتنی است سید محسن عارف کشفی دانش آموخته رشته کارشناسی تولیدسیما با گرایش «کارگردانی وتدوین»  و کارشناسی ارشد تولید با گرایش «تهیه کنندگی فیلم مستند» از دانشگاه صداوسیما و همچنین مدرس دروس فیلمسازی دانشگاه می باشد.

لازم به ذکر است کشفی  پیش ازاین مسئولیتهای متعددی درسازمان صدا و سیما از جمله مدیریت تولید وفنی شبکه دو سیما؛مدیریت تولید شبکه یک سیما؛ مدیریت طرح و برنامه و جشنواره های بین المللی مرکز اموربین الملل سازمان؛مدیریت پخش شبکه قرآن ومعارف سیما و مدیریت سیمای مرکز لرستان را برعهده داشته است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: