سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۶۴۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶- ۰۳: ۱۸
رئیس اداره صنعت و معدن اردستان:
باقری همچنین از فعال بودن گشت اداره تعزیرات به منظور نظارت بر ارزاق پر مصرف مردم در ماه رمضان همچون گوشت سفید، گوشت قرمز، برنج، زولبیا و بامیه خبر داد و گفت: قیمت زولبیا و بامیه بعد از برگزاری جلسه در روز شنبه اعلام خواهد شد.
به گزارش خبربرنگار خبرگزاری بسیج از اردستان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان در جلسه ساماندهی و پذیرایی ماه رمضان در این اداره گفت: اردستان با توجه به قرار گرفتن در کنار جاده ترانزیت می طلبد که رستورانهایی که در این محور هستند با رعایت شئونات اسلامی به مسسافران خدمات بدهند.

محمد رضا باقری با بیان اینکه رستوران هایی که داخل شهر هستند نمی توانند خدمات ارائه دهند، تصریح کرد: دو رستوران  که با شرکت ها و کارخانه ها قرارداد دارند می توانند به صورت غذای بیرون بر در این زمینه اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تیم هایی با حضور اداره صنعت و معدن، میراث فرهنگی و اماکن به منظور سرکشی از رستورانهای فعال در سطح شهرستان تشکیل خواهد شد.

باقری همچنین اظهار کرد: شهرهای زواره و مهاباد با درخواست های کتبی از طریق بخشداری و شهرداری نسبت به مجوزهای لازم برای فعالیت اقدام کرده و لیست آن را در اختیار اماکن و صنعت و معدن قرار دهند.

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان اردستان با بیان اینکه آغاز فصل گردشگری در شهرستان شروع شده، تصریح کرد: رستوران جهانگردی اردستان با توجه به داشتن مکان اسکان نسبت به مسافران و گردشگران می تواند خدمات ارائه کند.

وی همچنین از فعال بودن گشت اداره تعزیرات به منظور نظارت بر ارزاق پر مصرف مردم در ماه رمضان همچون گوشت سفید، گوشت قرمز، برنج، زولبیا و بامیه خبر داد و گفت: قیمت زولبیا و بامیه بعد از برگزاری جلسه در روز شنبه اعلام خواهد شد.

باقری همچنین گفت: کلیه ساندویج فروشی ها، مغازه بستنی و آب میوه فروشی ها با توجه به بافت مذهبی شهرهای اردستان، زواره و مهاباد نمی توانند در روزهای ماه رمضان فعالیت کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان از ذخیره و پشتیبانی به منظور ماه رمضان گفت: مقدار ۱۷ تن برنج، ۱۳ تن شکر و مرغ منجمد و گوشت منجمد قرمز بدون  محدودیت اختصاص داده شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar