سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۶۶۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶- ۵۳: ۱۱
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره):
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره)، گفت: دولت به جای حرف و گذران وقت، برای ریشه کن کردن مشکلات اقدام انقلابی کند.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از لرستان، سعید نصیرگلی مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره)، گفت: بد ترین نوع پوپولیسم، موج سواری بر جیغ و داد و هیاهو است.بنابراین دولت به جای حرف و گذران وقت، برای ریشه کن کردن مشکلات اقدام انقلابی کند.

وی تصریح کرد: در دوران پسا انتخابات، پایبندی به وعده ها و حرکت در مسیر آرمان های انقلاب مطالبه اصلی جنبش دانشجویی از دولت است.

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله بروجردی(ره) بیان کرد: استفاده از افراد مختصص، متعهد، جهادی و کار آمد، فارغ از سلایق مختلف سیاسی در بدنه دولت برای ارائه راه حل و بالا رفتن توان مدیریتی کشور مورد انتظار است .

نصیرگلی تاکید کرد: دولت، موضع و مرزبندی شفاف با افراد و جریان های غیر همسو با آرمان های انقلاب داشته و به حفظ عزت ملی در سطح منطقه و جهان پایبند باشد.

وی با بیان اینکه دولتی ها بدانند دوران وعده ها به سر آمده و اکنون موسم عمل است، گفت: دولت به اجرای قانون داشته مبادرت باشد و با هر گونه فساد و بی قانونی برخورد کند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: