سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۶۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶- ۱۷: ۲۳
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کشور:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کشور با بیان اینکه سند 2030 قطعا از کاپیتولاسیون بدتر است،گفت:اخلاق زدایی و معنویت زدایی از ویژگی های این سند است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گیلان،حجت الاسلام سعیدی در مراسم گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد که در حسینیه سپاه قدس گیلان برگزار شد، ضمن گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد،اظهار کرد:قیام خونین ۱۵ خرداد یادآور رویش انقلاب و آغاز حرکت انقلاب و جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به رویش ها و ریزش های انقلاب اسلامی ایران،گفت:۱۴ خرداد روز رویش رهبری جدید و آغاز زعامت مقام معظم رهبری بعد از امام راحل است.

مسئو ل نمایندگی ولی فقیه در سپاه کشور حرکت انقلاب در هیچ زمانی طی 1500 سال گذشته به اندازه امروز دارای حساسیت نبوده است،افزود:اگر نیروهای انقلابی توجه به حساسیت شرایط، پیچیدگی‌های دوره و زمان و تکلیف خود نداشته باشند انقلاب ما هم با چالش انقلاب‌های پیشین روبرو می‌شود.

حجت الاسلام سعیدی انقلاب رویش عظیمی در برهه تاریخ بود،گفت:پس از مبعث هیچ انقلابی به عظمت انقلاب اسلامی ایران نیست.

وی با بیان اینکه این انقلاب در عرصه های مختلفی رویش داشته است،افزود:انقلاب اسلامی در برخی زمینه ها توانسته قدرت های دنیا را در برابر این رویش ها را به زانو در آورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه  با بیان اینکه به عقیده مفسران خارجی انقلاب اسلامی سونامی بود که دنیا را تحت تاثیر قرار داد،افزود:معاون وزیر خارجه امريکا چهار قدرت تاثیر گذار دنیا را آمریکا،روسیه،چین و ایران معرفی کرد.و این قدرتمندی برای ایران یک رویش است.

حجت الاسلام سعیدی دستیابی به قدرت و حفظ قدرت را دارای الزامات دانست و متذکر شد: اگر جامعه و مردم به الزامات تداوم انقلاب توجه نکنند به سمت افول و سقوط پیش می روند. در واقع اگر امتی، ملتی، جامعه ای و دولتی در خط نباشد، هرچقدر هم قوی باشد و پیش برود بر خلاف مسیر حرکت کرده است لذا انقلاب الهی آن انقلابی است که از اول در مسیر انقلاب الهی باشد و تا آخر هم در همین مسیر باقی بماند و اگر تغییر جهت داد دیگر انقلاب الهی نیست و سقوط می کند. وقتی خداوند جدید صبر و تحمل بنی اسرائیل را دید برایشان فرج ایجاد کرد، اما مردم انقلابی بنی اسرائیل از مسیر الهی خارج شدند و یادشان رفت برای چه چیزی انقلاب کرده اند.

وی عدول از ما می توانیم به ما نمی توانیم را نوعی ریزش نگرشی در خواص است،یادآور شد: امام همواره به اصل ما می توانيم تاکید داشتند،ولی امروز با جماعتی سرکار داریم که می گویند باید با آمریکا رابطه داشته باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عدول از مردم سالاری دینی به دموکراسی غربی را از دیگر نشانه های ریزش در خواص دانست و افزود:در دموکراسی غربی دلایلی چون دروغ،پول و زور برای جلب  دارد.

وی عدول از شیطان به کدخدا، عدول از تقابل به سازش،عدول از انقلابی گری به اعتدال را از دیگر نشانه های ریزش در خواص عنوان کرد.

وی افزایش عمق استراتژیک و نفوذ معنوی ایران در عراق، سوریه و لبنان را رویش منطقه‌ای انقلاب خواند و اظهار داشت: رویش داخلی انقلاب در عرصه سیاسی و اقتصادی و بسیاری از جنبه‌های دیگر بی شمار است.وی تصرف در واژه انقلاب،اعتدال و استقلال را از پدیده های امروز دانست و اضافه کرد:مشکل عمده ما سکوت خواص است.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه سند 2030 قطعا از کاپیتولاسیون بدتر است،گفت:اخلاق زدایی و معنویت زدایی از ویژگی های این سند است.

وی با اشاره به اینکه برخی ها امروز منت و مجانی انقلاب را مصادر می کنند،یادآور شد:جامعه ما دچار نشانه های واگرايانه است.

حجت الاسلام سعیدی عدول از خودباوری به خودباختگی و گرایش به عوامل غرب گرا را از نشانه های ریزش در جامعه عنوان کرد و گفت: در کلان مسئله، امت ما تا اینجای جاده انقلاب همراه با رهبری در خط حرکت کرده و ریزش نداشته است.

وی با بیان اینکه بعثت آغازاسلام و غدیر استمرا ان بود،اضافه کرد:عاشورا احیای اسلام و انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar