سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۶۹۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶- ۲۰: ۱۲
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه تنها راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استقامت و ایستادگی در جبهه حق است افزود: دستیابی به استقلال وآزادی در چارچوب اصول دینی و تحقق حاکمیت دینی بر مبنای تدبیر خداوند و ایستادگی در برابر استکبار و دفاع از مظلومین است که هزینه دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از گیلان،حجت الاسلام والمسلمین سعیدی در گردهمایی سیاسی در میان پاسداران سپاه قدس گیلان با اشاره به مهمترین چالش ها در حاکمیت دینی، اظهار کرد:در طول 38 سال از گذشت انقلاب با چالش های انقلاب اسلامی با چالش های بسیاری روبرو بوده است.

وی نخستین چالش نظام را در دولت موقت عنوان کرد و گفت:این چالش در تفاوت ديدگاه حضرت امام خمینی (ره) با دولت موقت و بازرگان بود.

 نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه این چالش ها در دولت های بعد از دولت بازرگان نیز مشاهده شد،یادآور شد:ریشه تمام این چالش ها اعتقادی و برآینديش گفتمانی،ساختاری و رفتاری است.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه ليبراله کردن انقلاب از دوره کارگزاران شروع و در دوره اصلاحات ادامه یافت،گفت:نظریه غرب گرایی در این دوران گسترش یافت.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به علل و عوامل شکل گیری جبهه و جناح یادآور شد: عدم شناخت ماهيت عناصر ترکیبی،سکوت و بی تفاوتی خواص،تاثیر گذاری شخصیت های باسابقه در شکل گیری، ایجاد جذب جمعیت واگرای خاکستری از عوامل شکل گیری جبهه و جناح است.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینکه در میان جناح های موجود در جامعه یکی جناح در جبهه حق و دیگری جبهه باطل است، اضافه کرد:خطر اصلی در برابر این جناح ها این است که خواص هر دو را حق بپدارند.

وی حوزه های تقابل جناح حق و باطل را در 5 محور بیان کرد و افزود:ولایت فقیه، سیاست خارجه، فرهنگ، اقتصاد و مدیریت از حوزه های تقابل است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه تنها راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استقامت و ایستادگی در جبهه حق است، گفت: دستیابی به استقلال وآزادی در چارچوب اصول دینی و تحقق حاکمیت دینی بر مبنای تدبیر خداوند و ایستادگی در برابر استکبار و دفاع از مظلومین است که هزینه دارد.

حجت الاسلام سعیدی با تاکید بر اینکه دشمنان همواره بدنبال خارج کردن ایران از تصمیم گیری جهانی هستند، افزود: دشمنان اسلام در پی آن هستند تا با ایجاد یک واگرایی، انقلاب اسلامی و حکومت برخواسته از آن را که الگویی برای تمام دنیا شده است را از مدار معادلات جهانی خارج کنند.

وی با اشاره به تنش ها میان قطر و عربستان و موضع گیری ایران در این باره،اضافه کرد: موضع گیری ایران در تنش این دو کشور تذکر به طرفین برای حل مسئله است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه ایران با وجود رهبری هوشمند و سیاستمدار وارد بازی های ساختگی منطقه ای نمی شود، گفت:آمریکا و همپیانانش از نفوذ قدرت انقلاب اسلامی در حل مشکلات منطقه ای و جهانی واهمه دارند.

حجت الاسلام سعیدی سند 2030 را استحاله فرهنگی دانست و گفت: مفاد سند ۲۰۳۰ با ارزش‌های ایرانی و اسلامی مغایرت دارد و موضع گیری مقام معظم رهبری در برابر این سند بهنگام و به جا بود.

وی در پاسخ به کسانی که می گویند سند چند بند دارد و کذا... خاطرنشان کرد: شما انتظار دارید که همه بندهای این سند، ضد ایرانی و فرهنگ باشد و در ضمن چنان پیچیدگی در متن اسناد قرار می دهند که بعدها با تفسیر آن بندها را تبیین و اعمال می نمایند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar