سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۷۴۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶- ۳۴: ۰۸
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان فارس از نصب و راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع دستی در سطح شهر شیراز خبر داد.

زهرا الحمدی از اجرای طرح راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع دستی در سطح شهر شیراز خبر داد و اظهار داشت: این کیوسک‌ها در نزدیکی بناهای تاریخی و سایر نقاط شهری نصب و راه‌اندازی می‌شود تا امکان خرید و عرضه صنایع دستی در نقاط بیشتری از شهر شیراز امکانپذیر باشد. 

وی با بیان اینکه این کیوسک‌ها در اختیار بخش خصوصی یا تولیدکنندگان صنایع دستی قرار می‌گیرد، بیان کرد: برای اجرای این طرح ابتدا باید کیوسک‌ها متناسب با فضای شهری طراحی شوند. 

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان فارس افزود: نیازسنجی و امکان‌سنجی از نخستین گام‌های اجرای این طرح است و مبادی ورودی شهر و پارک‌ها و بوستان‌ها از جمله مکان‌هایی است که برای اجرای طرح می‌توان در نظر گرفت. 

الحمدی در پاسخ به این سوال که این طرح با غرفه‌های صنایع دستی که تاکنون راه‌اندازی شده، چه تفاوتی دارد، گفت: غرفه‌های صنایع دستی مقطعی بود که اغلب در مسیر اصلی خود که عرضه صنایع دستی بود، پیش نمی‌رفت اما کیوسک‌ها طرح ملی است و براساس دستورالعمل سازمان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar