سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۷۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۶- ۴۶: ۰۰
کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان خلیل آباد خبر داد:
اجرای طرح تولید محصولات سالم با هدف کاهش استفاده از مصرف سموم پرخطر در ذیل طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در شهرستان خلیل آباد دنبال می شود.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خبرگزاری بسیج، این بازدیدبا هدف انتقال و تزریق داده‌های علمی روز دنیا به صورت اجرایی به کشاورزان در سطح شهرستان و استان انجام شد.

دکتر بنیادی نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی، دکتر شاکری فرماندار شهرستان خلیل آباد، رئیس دفتر نماینده محترم، مسئول محترم کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی، جمعی از کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز، مقامات ارشد جهاد کشاورزی و کشاورزان پیشرو در شهرستان خلیل آباد در این بازدید حضور داشتند.

طرح تولید محصولات سالم با هدف جلوگیری از بروز انواع بیماریهای ناشی از مصرف محصولات کشاورزی دارای سم با تعامل و همکاری کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز و کارشناسان اداره جهاد کشاورزی در شهرستان خلیل آباد انجام شده است و تاکنون با داشتن دستاوردها و موفقیت‌های چشم‌گیر رضایت مسئولان این شهرستان را به دنبال داشته است.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: