سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۱۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۲۰: ۰۵
یک کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با «بسیج»:
بخشی گفت: اگر دولت تصمیم به افزایش منابع محدود بانک ها گیرد، بانک مسکن بهترین گزینه برای انجام این عمل است. بانک مسکن ارزش بالایی برای حل یکی از بحران های رکودی مسکن دارد.

دکتر لطفعلی بخشی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، درباره قطع شدن وام های عرضه مسکن برای قشر سطح پایین جامعه عنوان کرد: تنها بانکی که وام مسکن را تامین می کند بانک مسکن است که منابع این بانک هر چقدر هم باشد جوابگو برای این حجم از مراجعه کنندگان نخواهد بود.

وی افزود: اگر دولت تصمیم به افزایش منابع محدود بانک ها گیرد، بانک مسکن بهترین گزینه برای انجام این عمل است. اگر بانک مسکن منابع افزایش پیدا کند می تواند شرایط بهتری برای باز پرداخت ها و به طور کلی شرایط بهتری را برای متقاضیان فراهم کند. بانک مسکن ارزش بالایی برای حل یکی از بحران های رکودی مسکن دارد.

این کارشناس اقتصادی عنوان کرد: هر بانکی غیر از بانک مسکن هم محدودیت منابع دارد. به هر حال باز پرداخت یک وام یک مدت زمان طولانی دارد و طبیعی است که باز پرداخت آن سنگین باشد.

بخشی گفت: اگر این وام در شهر های دیگری غیر از تهران باشد مثلا مانند کاشان، مقدار وام تا 60 الی 70 درصد خانه را در برمی گیرد و اعظم مشکل مالی آن خانواده را حل می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar