سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۴۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶- ۳۸: ۱۰
حجت الاسلام جوشقانی در میز گرد تخصصی همایش تجلی اخلاص:/6
کارشناس فرهنگی گفت: کمبود مبلغان و مربیان در فضای راهیان نور مشهود است و با احتساب حداقلی اعزام زائران، ما 25 هزار مربی و مبلغ در راهیان نور نیاز داریم که این تعداد، عدد حداقلی است.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج،حجت الاسلام جوشقانی کارشناس فرهنگی در میزد گرد تخصصی راهیان نور در همایش تجلی اخلاص با اشاره به صحبت های امام خامنه ای در دیدار مسئولان راهیان نور در اسفند 95 گفت: فناوری راهیان نور یعنی نهایت استفاده از سرمایه عظیم و گنجینه عظیم دفاع مقدس در قالب راهیان نور با فنون جدید.


وی افزود: در فضای راهیان نور، ما اردو کشی دانش آموزی را داریم که یکی از اثرگذارترین اردوهای راهیان نور و بستر سازی میدان جهاد، اخلاص،ایثار و شهادت را برای نوجوانان مهیا نموده است.
 
این کارشناس فرهنگی با اشاره به خاطره ای از پدر سید حسن نصرالله گفت: در سید حسن نصرالله،در دوران کودکی و نوجوانی سید حسن، همیشه عکس امام موسی صدر را در اتاق خود داشت و به آن نگاه می کرد و می گفت:« روزی مثل او خواهم شد.»این نشانه تاثیر گذاری فرهنگ جهاد و شهادت در نوجوانان است.
 
حجت الاسلام جوشقانی تصریح کرد: امر تربیت زندگی در جوانان و نوجوانان گام به گام است و به طور متوسط برای هر دانش آموز، یک مربی لازم است؛ یعنی برای یک اتوبوس 40 نفره از زائرین راهیان نور دانش آموزی حداقل 4 مربی لازم است و کسانی که به عنوان مربی وارد فضای راهیان نور می شوند، باید یک نگاه سه ضلعی داشته باشند، ضلع اول ضلع تربیتی و آموزشی است و ضلع دوم، نگاه جهاد و شهادت است و ضلع سوم نگاه گفتمان امام خمینی(ره) و امام خامنه ای.
 
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به هجم بالای اعزام کاروان های راهیان نور در کشور، کمبود مبلغان و مربیان در این فضا مشهود است و با احتساب حداقلی اعزام زائران، ما 25 هزار مربی و مبلغ در راهیان نور نیاز داریم که این تعداد، عدد حداقلی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar