سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۵۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶- ۱۳: ۱۳
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با«بسیج»:
اصغر مسعودی گفت: ما اصول مختلفی در قانون اساسی داریم و یکی از اصل های مهم آن اصل امر به معروف و نهی از منکر است که متاسفانه مورد غفلت واقع شده است.
اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: قطعا ما در کشورمان با چالش های مختلفی مواجه هستیم که یکی از مهمترین آنها ترویج فرهنگ غربی و دوری نسل جوان ما از فرهنگ دینی و اسلامی است.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما اصول مختلفی در قانون اساسی داریم و یکی از اصل های مهم آن اصل امر به معروف و نهی از منکر است که متاسفانه مورد غفلت واقع شده است. خیلی از شبهات هم در این زمینه مطرح می کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: ما در یک کشور اسلامی با یک قانون اساسی که مبتنی بر کتاب و سنت است زندگی می کنیم باید سنت های رایج و مورد قبول عامه مردم را حفظ کنیم چرا که اینها هم ریشه در تمدن ما دارد و هم دین مبین اسلام که باید ترویج شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: نهادهای مختلفی می توانند در تبلیغ حجاب نقش داشته باشند به نظر من صدا و سیما خیلی می تواند موثر عمل کند. آموزش و پرورش و دانشگاه ها هم بسیار مهم هستند. متاسفانه گاهی وقتها ما با نوع برخوردمان عده ای را به اسلام بدبین می کنیم که می شود با شیوه خوب و قول لیّن و نرم خیلی از افراد بدحجاب را که ممکن است از روی نادانی به حجاب اهمیت زیادی ندهند راهنمایی کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar