سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۴۰: ۰۵
گزارش بسیج از جلسه علنی اتاق بازرگانی تهران/ مستوفی:
مستوفی گفت: دولت دوازدهم باید رویکرد متفاوتی نسبت به دولت یازدهم داشته باشد چراکه اقتصاد ایران نیاز به تحرک دارد تا مردم با مشکلات کمتری مواجه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، خانم مهندس فریال مستوفی عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی تهران در نشست علنی این اتاق درباره انتظارات اتاق بازرگانی از دولت جدید و نیز نیازها و شرایط پیشرفتی کشور در طرح های اقتصادی گفت: برای توسعه هر کشور باید توجه شود، چه نیاز هایی مهم و مورد بررسی است و کشور چقدر کشش پیشرفت بر اساس بستر هایش را دارد.

وی افزود: در ایران هم برنامه هایی برای طرح توسعه پیشرفت طرح ریزی شده است اما مشخص شده است که دیدها متفاوت است. مشخص نبودن اولویت ها، ناهماهمگی بین تکالیف دولتی و منابع مالی در دسترس، سست بودن رابطه ها بین هدف های کلان و برنامه های ارائه شده ای که معلوم شده اکثر آن ها ناموفق بوده ، برنامه های گذشته را که بر گردن دولت مردان بوده را به ثمر نرسانده است.

مستوفی عنوان کرد: دولت دوازدهم باید رویکرد متفاوتی نسبت به دولت یازدهم داشته باشد چراکه اقتصاد ایران نیاز به تحرک دارد تا مردم با مشکلات کمتری مواجه شود. دولت دوازدهم باید با تغییر کابینه خود مشکلات اقتصادی را در اولویت قرار دهند و در راس وزارت خانه ها باید کسانی باشند که برنامه های دولتی را پیاده کنند.

وی با بیان اینکه سیاست های هر وزیر متناسب با تفکرات شخصی وی صورت می گیرد افزود: مثلا یک وزیر باید موضوع گرانی را حل کند اما خواسته های شخصی خود را در اولویت قرار می دهد، مثل همین روزها که کشور دچار بحران شده است.همان طور که می دانید دولت باید بخش خصوصی را از همان اول در برنامه هایش در نظر بگیرد نه انکه بعد از تصویب ها و انجام کارهای پیش پا افتاده او را به بازی بگیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar