سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۵۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
یک استاد دانشگاه در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
مسئول بسیج اساتید زنجان گفت: برای جلوگیری از مصرف گرا شدن جامعه باید فرهنگ سازی جدی و عمیقی انجام داد و با تقویت باورهای دینی مردم، این معضل را به حداقل رساند.

جلال بازرگان مسئول سازمان بسیج اساتید زنجان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تبعات و آثار زیانبار تجملات و مصرف گرایی در جامعه اظهار داشت: تجملگرایی آثار و تبعات بسیار منفی در جامعه خواهد گذاشت.

وی افزود: از آثار مخرب این معضل می توان به از بین رفتن تولید و اشتغال اشاره کرد. فردی که محصولی تولید نمی کند و زحمتی نمی کشد به راحتی مصرف می کند و به یک مصرف گرا در جامعه تبدیل می شود.

مسئول سازمان بسیج اساتید زنجان خاطر نشان کرد: در حال حاضر بخش عظیمی از اقشار مردم از وضعیت فعلی اقتصاد کشور رنج می برند همین تجملگرایی آسیب بزرگی به قشر ضعیف و متوسط جامعه و افرادی که امنیت شغلی ندارند وارد خواهد کرد.

بازرگان بیان داشت: برای جلوگیری از مصرف گرا شدن جامعه باید فرهنگ سازی جدی و عمیقی انجام داد و با تقویت باورهای دینی مردم، این معضل را به حداقل رساند تا شاهد عواقب و تبعات خطرناک آن در جامعه ما که یک جامعه اسلامی است نباشیم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar