سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۸۶۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶- ۳۲: ۱۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، گفت: کشف حجاب توطئه استکبار برای ورود فرهنگ غرب به کشور بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: 21 تیرماه یاد آور قیام مردم مومن مشهد با حمایت همه جانبه علما و روحانیون در مبارزه با کشف حجاب رضا خانی است که به دستور او، هزاران نفر در مسجد گوهرشاد مشهد به خاک وخون کشیده شدند.

وی افزود : کشف حجاب که دیکته شده دنیای استکبار بود، برای استحاله ی فرهنگ دینی و مذهبی کشورهای مسلمان طراحی شده بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت:کشف حجاب برداشتن لباس حیا از مردان و زنانی بوده است که حجاب را پرچم عفت بر وجود خود می دانستند چرا که لباس هر قوم معرفت و شخصیت آن قوم است.

عبدالرضا رستگار شرک در دین زدایی واسلام ستیزی را اولین قدم استکبار جهانی برای عملی کردن نیات شوم خود دانست و افزود: توطئه استعماری کشف و به عبارت دیگر حذف حجاب از زنان ایرانی مقدمه‌ای برای ورود فرهنگ غرب به کشورمان بود که با مقاومت مردم روبه‌رو شد و دشمنان به قصد پلید خود نرسیدند که نشان از آگاهی مردم در آن زمان بود.

وی با بیان اینکه بدحجابی از یادگارهای شوم رضاخان است، گفت: رضاخان می‌خواست با بی‌حجابی، غرب‌زدگی را در جامعه رواج دهد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار اظهار داشت: دشمن همواره بدنبال توطئه های جدید است ، یک روز با کشف حجاب و امروز از قالب سند 2030 و فردا در قالبهای فریبنده ی دیگر سعی در تغییر نظام اسلامی ایران را دارد، بنابراین باید با هوشیاری از عفاف و حجاب پاسداری کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar