سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۷۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶- ۱۱: ۰۹
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
اصغر مسعودی گفت: مسئله مد و لباس حمایت دولت را می طلبد و تبلیغات و هماهنگی همه نهادهای جمهوری اسلامی در این خصوص ضروری است.
اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: در رابطه با مدل های لباس و نوع پوشش با توجه به اینکه ما یک فرهنگ دینی و اسلامی داریم باید این تمدن و سابقه در نوع پوشش ما لحاظ شود.

وی افزود: این مسئله به معنی استفاده نکردن از رنگ ها و مدل های جذاب و متناسب با پیشینه تاریخی و دینی و اسلامی ما نیست. مسئله مد و لباس حمایت دولت را می طلبد و تبلیغات و هماهنگی همه نهادهای جمهوری اسلامی در این خصوص ضروری است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: صدا و سیما نقش ارزنده ای دارد سینما و رسانه و کارهای هنری و هنرمندان نیز می توانند بسیار موثر باشند. خیلی ها در خارج از ایران و با هدفمندی دقیق مدل های خاصی برای جوانان و بانوان با تدارک و تبلیغ دارند و نتیجه آن را ما در خیابانها می بینیم.

مسعودی اظهار داشت: رسانه ها باید متناسب با فعالیت های خارج نشینان حساسیتی نسبت به تمدن ایران و اسلام داشته باشند آنها برای ما برنامه ریزی می کنند قطعا ما هم باید با هم هماهنگ و همنوا و همفکر و هدفمند برنامه داشته باشیم و در نوع پوشش خود تاثیر گذار باشیم. نکته ای که مغفول مانده همین هماهنگی و هم افزایی در بحث مد ولباس است که مسئولان باید به آن توجه بیشتری داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar