سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۷۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶- ۰۵: ۱۲
سلیمی در گفتگو با «بسیج»:
نماینده مردم محلات در مجلس گفت: دولت باید به قانون اساسی عمل کند که یکی از قوانین هم اصل هشتم مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است.
دولت قانون امر به معروف و نهی از منکر را اجرا کند
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر در ارتقاء فرهنگ جامعه و احیای ارزش های دینی گفت: قانون در مورد امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد قانون محکمی هم داریم ولی عمل نمی شود.

وی افزود: متاسفانه به این قوانین عمل نمی شود. به اصل هشتم قانون اساسی توجه نمی شود. طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب کسانی که می گویند خیلی از اصول قانون اساسی روی زمین مانده چرا حرف از اصل هشتم نمی زنند؟

نماینده مردم محلات در مجلس اظهار داشت: دولت باید به قانون اساسی عمل کند که یکی از قوانین هم اصل هشتم مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است. در این اصل آمده است که امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است و متقابلا مردم نسبت به دولت و دولت نسبت به مردم. الان کوچکترین انتقادی به دولت کنند می گویند حسود است یا بی سواد یا می گویند اصلا چرا حرف زدی؟ دولت باید به اصل هشتم قانون اساسی توجه جدی کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar