سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۷۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۲۱: ۰۸
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس خواستار برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری با همکاری مشترک هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی شد و گفت: همکاری در این زمینه می‌تواند استان فارس را به عنوان استان پایلوت در کشور مطرح کند.

فیض‌اله جعفری از لزوم انعقاد تفاهم‌نامه مشترک میان هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی استان فارس سخن گفت و اظهار داشت: این تفاهم‌نامه به همکاری بیشتر و هم‌افزایی خدمات‌رسانی به مردم و محرومان کمک می‌کند. 

وی با اشاره به برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر و اردوهای جهادی بسیج پزشکی گفت: داوطلب‌محوری و رویکرد خدمت جهادی به مردم، به ویژه بیماران نیازمند و اقشار محروم مهم‌ترین وجه مشترک جمعیت هلال احمر با بسیج جامعه پزشکی است.

جعفری خواستار برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری با همکاری مشترک هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی شد و افزود: همکاری در این زمینه می‌تواند استان فارس را به عنوان استان پایلوت در کشور مطرح کند. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس بیان کرد: در صورت هم‌افزایی امکان استقرار تجهیزات و ملزومات بیمارستان صحرایی در استان فارس نیز وجود دارد.

وی با اشاره به دیدار با رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس عنوان کرد: خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی از دیگر زمینه همکاری این جمعیت با سازمان بسیج جامعه پزشکی است. 

جعفری از راه‌اندازی فاز نخست انتقال مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس از دروازه کازرون به بلوار زند شیراز  خبر داد و تصریح کرد: همکاری بسیج جامعه پزشکی برای رونق فعالیت‌های این مراکز ضروری و مطلوب است که گشایش مجدد درمانگاه خیریه نجات در بلوار لطفعلی خان زند این همکاری بیشتر می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar