سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۸۸۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۱۵: ۱۴
نایب رئیس کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای کمیته در جلسه امروز خود ۲۰ شاخص را که برای انتخاب وزرا مشخص کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیته تعامل با دولت در انتخاب وزرای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: در جلسه امروز شاخص‌های عمومی که برای انتخاب وزرا لازم است رعایت شود مشخص شد.

وی افزود: اعضای کمیته در جلسه امروز خود 20 شاخص را برای انتخاب وزرا مشخص کردند که می‌توان از مهمترین شاخص‌های تعیین شده به مرزبندی شفاف و دقیق وزرا با فتنه 88 اشاره کرد. 

نایب رئیس کمیته تعامل با دولت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهارداشت: از دیگر شاخص‌های تعیین شده در این جلسه می‌توان به بحث کارامدی و تخصص و تجربه وزرا اشاره کرد همچنین در این شاخص‌ها بر پاک‌دستی، ساده زیستی و عدم وجود خصلت اشرافی‌گری در وزرا و همگرایی و هماهنگی با تیم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دولت و توجه به مطالبات مردم و مدیریت جهادی، گفتمان انقلابی و ارزشی و اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی با رویکرد حمایت از تولید ملی و اشتغال تاکید شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar