سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۸۸۸۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۳۰: ۱۹
رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر:
مهندسین ناظر ساختمان سازنده را ملزم به کاربرد یونولیت های استاندارد و نشانه گذاری شده در احداث ساختمان می نمایند .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر گفت: با توجه به اجباری بودن استاندارد بلوک های سقفی پلی استایرن (یونولیت) و به منظور بررسی وضعیت کیفی و جلوگیری از استفاده یونولیت های نامرغوب و غیراستاندارد در ساختمانها جلسه ای با حضور مسئولین نظام مهندسی ساختمان شهرستان ابهر، کارشناسان اداره کل استاندارد استان و مدیران واحدهای تولیدی مرتبط در محل اداره استاندارد شهرستان ابهرتشکیل شد.

امیر حاجی قربانی در ادامه افزود: پس از بحث و بررسی مقرر شد آخرین فهرست واحدهای تولیدی دارای مجوز استاندارد و ویژگی ها ومشخصات محصول استاندارد در اختیار سازمان نظام مهندسی ساختمان قرار گیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: مهندسین ناظر ساختمان سازنده را ملزم به کاربرد یونولیت های استاندارد و نشانه گذاری شده در احداث ساختمان نمایند .

گفتنی است، استاندارد محصول یونولیت با عنوان بلوک سقفی پلی استایرن در سال 1387 تدوین و با شماره استاندارد 11108 تصویب شده و از سال 1388 به مرحله اجرا در آمده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar