سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۸۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶- ۲۰: ۰۸
دانش آموز بسیجی حوزه حضرت معصومه(س) تبریز:
دانش آموز بسیجی حوزه حضرت معصومه(س) سپاه غدیر تبریز با اشاره به انتخاب چادر گفت: پیش از این چندان اهمیتی به حجاب نمی دادم و بدحجاب بودم ولی همیشه حس می کردم بدون حجاب راحت نیستم.

مهدیه شقاقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: همیشه دنبال فرصتی بودم تا بتوانم برای همیشه چادر سر کنم و پس از چند سال بالاخره تصمیم گرفتم و حجاب و چادر را انتخاب کردم.

وی اضافه کرد: پدرم پس از انتخاب چادر تحسینم کرد و با تحسین وی توانستم با چادر به مدرسه و مهمانی و ... بروم.

شقاقی با بیان اینکه برای برخی ها جای سوال بود چادر سر کردن من، ادامه داد: به همه افرادی که سوال می کردند گفتم خیلی مطالعه و پرس و جو کردم که حجاب برای دختران ارزش است و پس از کلی کلنجار رفتن با خودم آن را انتخاب کردم چراکه دوست داشتم ولی به خاطر برخی افکار جامعه بدحجاب بودم.

این بسیجی نوجوان افزود: دوستان پایگاهی ام در بسیج نیز خیلی به من پس از انتخاب چادر روحیه و دلگرمی دادند تا بتوانم برخی از نگاه های خاصی را نسبت به من بود راحت تحمل کنم.

شقاقی خاطرنشان کرد: وقتی الگوی اصلی ما حضرت فاطمه(س) چنین یادگاری را برای ما گذاشتند چرا باید به آن بی توجه باشیم باید افتخار هم کنیم که یادگار چنین شخصیتی به ما رسیده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar