سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۰۷۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶- ۴۴: ۱۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه رسانه ها علاوه بر کار اطلاع رسانی، خدمات ارائه شده را تحلیل و سمت و سوی توسعه را در مسیر منافع ملی قرار می دهند، گفت: رسانه ها موجب گسترش امید، آرامش و نشاط در جامعه هستند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، محمد محمدپور افزود: رسانه ها بهترین مسیر برای اطلاع رسانی عملکرد، اقدامات و خدمات دستگاه های مختلف می باشند و تجزیه و تحلیل مسایل و رویدادها حداقل انتظاری است که از رسانه ها داریم و نقد منصفانه نیز باید صورت گیرد.
وی با اشاره به تفاوت نقد و تخریب اظهار کرد: باید رسانه ها مرز تخریب و نقد منصفانه را ترسیم کنند و در مسیر نقد منصفانه و مسئولانه که مسیر تقواست حرکت کنند.
وی افزود: بیشتر رسانه های استان در مسیر نقد منصفانه قرار دارند و راهکارها و مشاوره هایی نیز ارائه می دهند و مسئولان استانی باید این ظرفیت را برای خود فرصت دانسته و استفاده کنند.

** تبریز ٢٠١٨ شروع دوره جدیدی از حرکت جمعی به سمت توسعه آذربایجان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ٢٠١٨ میلادی گفت: این رویداد فرصت بزرگی است و باید آن طور که شایسته و در شان تبریز است برای این اتفاق مهم آماده شویم.
وی ادامه داد: با تدابیر دولت تدبیر و امید تمامی دستگاه های مربوطه در سطح ملی و استانی پای کار آمده اند ولی ضروری است آحاد مردم نیز در جریان امر قرار گیرند.
محمدپور با اشاره به معیارهای سازمان کنفرانس اسلامی جهت انتخاب پایتخت گردشگری جهان اسلام اظهار کرد: نباید دستگاه ها برنامه روزمره خود را به نام ٢٠١٨ ارائه دهند بلکه باید مطابق با آن معیارها عمل کنیم.
وی افزود: اقدام بسیاری در این راستا انجام شده که شایسته تقدیر است و امیدواریم در تلاش جمعی از این فرصت بی نظیر به بهترین شکل ممکن بهره مند شویم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: معتقدم تبریز ٢٠١٨ شروع دروه جدید از حرکت جمعی به سمت توسعه و تعالی تبریز و آذربایجان است.
وی ادامه داد: این رویداد موجب خواهد شد که جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی و تاریخ این منطقه بیش از پیش مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرد.
محمدپور اظهار کرد: امیدوارم که تمامی رسانه ها از این رویداد مهم به نحو خوبی برای توسعه استان و شناساندن تبریز استفاده کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: