سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۰۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۳
با هدف پاسخ به نیازهای درمانی؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل خواستار تحویل ساختمان بیمارستان در دست اجرای پارس‌آباد با هدف پاسخ به نیازهای درمانی این شهرستان در مهلت مقرر شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از پارس آباد به نقل ازآران مغان، بیمارستان ۱۴۷ تخت خوابی پارس‌آباد چندین سال است آغاز شده و تا به امروز ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: به دلیل اینکه ضریب اشغال تخت‌های بیمارستانی در پارس‌آباد ۸۰ درصد است ضروری است بیمارستان جدید در اسرع وقت به مجموعه امکانات درمانی آن اضافه شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تأکید کرد: با توجه به اینکه مجری ساخت اداره راه و شهرسازی است، این اداره کل قول مساعد داده ساختمان تا پایان شهریورماه تحویل شود که امید می رود در این تاریخ ساختمان در اختیار علوم پزشکی قرار گیرد.

اخوان اکبری تصریح کرد: تجهیزات این بیمارستان به صورت کامل خریداری شده و به محض تحویل ساختمان، تجهیز بیمارستان و شروع به کار آن در دستور کار است.

وی متذکر شد: با توجه به نیاز ساکنان به خدمات درمانی بیمارستان فعلی پارس‌آباد با ۷۰ تخت بعد از احداث ساختمان جدید همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همچنین به احداث بخش MRI در بیمارستان پارس‌آباد اشاره کرد و گفت: این مجموعه نیز به صورت BOT احداث می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar