سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۱۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶- ۲۱: ۰۸
با همت جمعی از بسیجیان کرمانی؛
همزمان با هفته عفاف و حجاب جمعی از بسیجیان کرمانی در راستای ایفای نقش فرهنگی خود پویش “چارقد زیبای من” را راه اندازی کردند
به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  همزمان با هفته "عفاف و حجاب”  جمعی از بسیجیان کرمانی  اقدام به راه اندازی پویش "چارقد زیبای من” نمودند.
در این راستا در محل پارک مادر غرفه ای با نام "چارقد زیبای من” برپا گردید که خدماتی  ارائه  شود.
جامع هدف این پویش  تشویق دختران 7 تا 14 سال بود که بین حجاب و بی حجابی پوشش مناسب  را برای خود انتخاب کنند ولی مورد توجه خانمهای دیگر هم قرار گرفت و از این پویش استقبال کردند .
قسمتی از غرفه به دیوار آزادِ "چرا حجاب؟” اختصاص داشت که از بانوان محجبه خواسته می شد تا دلیل انتخاب حجاب کامل خود را در قالب جملاتی کوتاه بنویسند.
در گوشه ای دیگر از غرفه، مدلهای مختلف نحوه بستن شال و روسری به بانوان آموزش داده می شد که با استقبال بی نظیری روبرو شد؛
 بسیاری از بانوانی که حجاب کاملی نداشتند جهت بستن شال و روسری خود مراجعه می کردند؛ همچنین به بانوانی که پوشش کاملی نداشته باشند با سلیقه و انتخاب خودشان شال و روسری هدیه داده می شود.

 در کنار اینها بانوانی که تمایل دارند در قسمت آتلیه حجابِ غرفه با جلوه حجاب بر چهره خود عکس می گیرند و در مسابقه تلگرامی "چارقد زیبای من” شرکت می کنند تا از جوایزه مسابقه بهره مند گردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: