سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶- ۰۴: ۱۱
داود مرادیان در گفتگو با «بسیج»:
مستندساز و کارگردان کشورمان گفت: خیلی ها تمایل ندارند اصلا راجع به سبک تهیه کنندگی ایشان حرفی بزنند. وی باعث شد یک ژانر و فضایی در سینما به وجود بیاید ولی در حق ایشان ظلم می شود.
نقش کلیدی مرحوم کاسه ساز در ورود چهره های جدید به سینما/ هیچ نشریه تخصصی به سبک تهیه کنندگی ایشان نمی پردازدداود مرادیان مستندساز و کارگردان کشورمان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: من به شخصه با مرحوم حبیب الله کاسه ساز مراوداتی نداشتم ولی عملکرد او در ورود یک سری از چهره ها به سینما قابل تامل بود.

وی افزود: وی انسان جوان گرایی بود و اعتمادی که ایشان به آقای ده نمکی کرد یکی از نمونه های خوبی است که می توان مثال زد و باعث شد یک ژانر و فضایی در سینما به وجود بیاید ولی در حق ایشان ظلم می شود.

مستندساز و کارگردان کشورمان بیان داشت: تاثیر مرحوم حبیب الله کاسه ساز در سینما از نظر تهیه کنندگی کم از بازیگری بازیگر خوب و مرحوم کشورمان مثل خسرو شکیبایی نیست ولی هیچ نشریه تخصصی سینما به او نمی پردازد چرا که در جبهه انقلاب کار کرد.

مرادیان ادامه داد: ما در جبهه انقلاب رسانه تخصصی سینما نداریم رسانه های ما عمدتا عمومی و سیاسی است و ایشان آدمی نبود که جهت گیری های سیاسی آتشین و آنچنانی داشته باشد و یا تظاهر به چیزی کند و عمل ایشان عمل انقلابی بود و فیلم های خوبی می ساخت.

وی با انتقاد از اینکه خیلی ها تمایل ندارند اصلا راجع به سبک تهیه کنندگی ایشان حرفی بزنند تصریح کرد: مرحوم کاسه ساز انقلابی ای بود که ادعا نداشت دنبال نان خوردن نبود و نگاه فرهنگی داشت. ورودش به مسائل سیاسی و کاندیداتوری برای مجلس همه به خاطر نگاه فرهنگی و انقلابی وی بود. هیچ وقت آن طرف آبی ها برای کاسه ساز تیتر نمی زنند ولی اینکه ما هم تیتر نمی زنیم خیلی عجیب است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: