سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۳۵۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۶- ۱۱: ۱۰
فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) مطرح کرد؛
یکتا در جمع فعالین فرهنگی استان یزد گفت: امروز نمی توانیم با همایش و جلسه با دشمن بجنگیم، دشمن روبروی ما حرفه ای است. باید ما هم برای مقابله با این جریان جبهه تشکیل بدهیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار حسین یکتا در جمع فعالین فرهنگی استان یزد اظهار کرد: بر حسب فرمایشات مقام معظم رهبری می بینم اوضاع جبهه دشمن علی رغم تمام هزینه هایی که کرده به هم ریخته است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) با اشاره به جنایات آمریکا در چند قرن اخیر گفت: ببینید از زمان کشف آمریکا چقدر انسان بی گناه مثل کشته شده اند.  چقدر سرخپوست ها کشته شدند، چند نفر در جنگ های جهانی اول و دوم به خاک و خون کشیده شدند، چه تعداداز سیاهان را به بردگی کشیدند و کشتند. در همین روزهایی که ما چشم باز کردیم چه تعداد از افراد بیگناه را کشتند و چه پول هایی خرج کردند. تمام این پول ها و و کشتارها برای محقق کردن نظام سلطه و پایه گذاری استعمار نوین در جهان بود اما با قیام امام خمینی(ره) تمام این اوضاع به هم ریخت.

وی بیان داشت: قیام امام خمینی(ره) فصل جدیدی را در تاریخ آغاز کرد و دشمن هر چه کرد نتوانست با این قیام مقابله کند. دشمن در سال 60 تنها در هست ماه به وسیله همین منافقینی که اکنون بعضی ها می گویند چرا اعدام شدند 17 هزار ایرانی را به خاک و خون کشید.

یکتا  اضافه کرد: دشمن برای نابودی این انقلاب جنگ تحمیلی را علیه ما آغاز کرد. در این جنگ ما فقط با بعثی ها طرف نبودیم. از 17 کشور اسیر داشتیم. دشمن از هر کشوری که توانسته بود، نیرو برای جنگ علیه ما آورده بود. تمام بلوک غرب پشت س صدام بودند اما در جنگ همکاری از پیش نبردند.

یکتا بیان داشت: تمام امید دشمن به رفتن امام بود، اما بعد از انتخاب مقام معظم رهبری باز هم معادلات دشمن به هم ریخت و با رهبری ایشان سرپنجه های انقلاب به آنسوی مرزها هم رسید. اسرائیل شعار نیل تا فرات می داد، امروز آن شعار کجاست؟

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) خاطر نشان کرد: زمانی که صدام حمله کرد و ارتش بعث می خواست خود را به اهواز برساند امام خمینی(ره) فرمودند صدام رفتنی است. همچنین به سران کویت گتند به صدام کمک نکنید چون روزی به سراغ شما می آید، همان طور شد که امام (ره) فرموده بود. هر چه سید روح الله گفت شد و هرچه رهبر انقلاب گفتند اکنون داریم می بینیم. فمودند به بجام اعتماد ندارم یا به سان غربی هشدار دادند که به داعش کمک نکنید چون این ها به اروپا باز می گردند، این سخنان هم محقق شد.

وی گفت: انقلاب با سرعت به پیش می رود، به همین خاطر امروز عراق در دست حشد الشعبی و شامات در دست حزب الله است. دشمن با حربه داعش می خواست چهره اسلام ناب را مخدوش کند اما ایستادگی مدافعین حرم در برابر این جریان چهره واقعی اسلام را به جهانیان نشان داد و به همین خاطر هم امروز عطش اسلام خواهی در جهان مشاهده می شود.

یکتا با تاکید بر لزوم فعالیت فرهنگی در شرایط کنونی بیان داشت: دشمن به دنبال ریشه کنی انقلاب اسلامی است به همین خاطر هم منافقین داخلی و داعش خارجی دست به دست هم داده اند. امروز نمی توانیم با همایش و جلسه با دشمن بجنگیم، دشمن روبروی ما حرفه ای است. باید ما هم برای مقابله با این جریان جبهه تشکیل بدهیم.

وی اربعین رافرصت طلایی برای معرفی امام زمان(عج) به جهانیان دانست و تصریح کرد: اربعین یارگیری اباعبدالله برای امام زمان(عج) است، لذا باید اربعین را جدی گرفت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: