سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۶۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶- ۱۴: ۱۲
معاون علمی، پژوهشی بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی خبر داد؛
معاون علمی، پژوهشی بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی گفت: در سال ۹۶ تاسیس مرکز رشد را در سازمان بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی خواهیم داشت تا در زمینه تبدیل ایده به ثروت نیز فعالیت کنیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، صادق حسنی‌مقدم اظهار داشت: در بسیج علمی دانشجویی سه رویکر پیگیری می‌شود، رویکرد نخست، مطالبه‌گری تخصصی در ورود دانشجویان به مسائل صنعت، بانکداری، کشاورزی و موضوعات روز است.

وی تصریح کرد: در این حوزه به موضع تصمیم‌سازی برای مسئولان ورود پیدا می‌کنیم و مشکلات را در حوزه‌های مختلف شناسایی و به مسئولان انتقال داده و مطالبه‌گری داریم. برای مثال جلسه‌ای را به‌صورت پرسش و پاسخ با رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی برگزار کردیم.

معاون علمی، پژوهشی بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی گفت: رویکرد دوم موضوعات آموزشی و توانمندسازی است که در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای استان منعقد کرده‌ایم تا دوره‌هایی را توسط بسیجیان برگزار کنیم.

حسنی‌مقدم اظهار داشت: رویکرد سوم حوزه پژوهشی است که در آن با استفاده از موضوعات پایان‌نامه‌ای به مشکلات مختلف از جمله مسائل موجود در صنعت را بررسی می‌کنیم. در حوزه نانو نیز بسیج دانشجویی فعالیت دارد و پژوهشکده ترویج و توسعه نانو فعالیت می‌کند که این پژوهشکده در اصل 96 در بین 84 نهاد ترویجی در این حوزه در کشور رتبه دوم را کسب کرد.

وی بیان کرد: در حوزه پژوهشی نیز به عنوان یک واسط عمل می‌کنیم به‌طوری که طرح‌های پژوهشی را به بسیج علمی- پژوهشی استان برای حمایت منتقل می‌کنیم. در سال 96 تاسیس مرکز رشد را در سازمان بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی خواهیم داشت تا در زمینه تبدیل ایده به ثروت نیز فعالیت کنیم.

معاون علمی، پژوهشی بسیج دانشجویی خراسان‌رضوی با بیان این که از اولویت‌های ما برنامه‌های اقتصاد مقاوتی نیز است، گفت: در رشته مهندسی نیز با همکاری سپاه و معرفی موضوعات پایان‌نامه‌ای برای کسر خدمت سربازی نیز فعالیت داریم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar