سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۶۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶- ۱۶: ۰۹
اصلانی در گفتگو با «بسیج»خبر داد
مسئول بسیج جامعه زنان گفت:با برپایی کارگاههای آموزشی و مشاوره ای برای خانواده ها سعی می کنیم فرهنگ ازدواج آسان و آگاهانه را ترویج دهیم.

مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با برنامه های این سازمان برای ترویج ازدواج آسان و به موقع و آگاهانه که مورد تاکید شدید مقام معظم رهبری نیز هست اظهار داشت: بیش از 110 هزار حلقه صالحین در 18 هزار پایگاه مقاومت برای ترویج و فرهنگ سازی ازدواج آسان و بررسی ثمرات آن شکل گرفته که به صورت کارگروه های تخصصی با حضور مشاورین مجرب در حال انجام است.

اصلانی اضافه کرد: ما با برپایی کارگاه های آموزشی و مشاوره ای برای خانواده ها سعی می کنیم فرهنگ ازدواج آسان و به موقع و آگاهانه را ترویج دهیم. در رابطه با تولید کتاب و نرم افزار های مرتبط با این موضوع نیز دائما اقدام کردیم.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان بیان کرد: هماهنگی با فرهنگسراها برای اعزام مربی و مشاور ازدواج و خانواده و برنامه هایی جهت ارائه مشاوره به خانواده ها در هنگام برپایی نمازهای جمعه در نظر گرفته ایم ضمن اینکه برپایی نمایشگاه و کارهای جمعی مشاوره برای خانواده ها در دستور کار ماست.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: