سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۶۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶- ۰۸: ۱۱
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت و گو با «بسیج» عنوان کرد
گودرزی گفت: نقش سپاه پاسداران در محرومیت زدایی و امر سازندگی نقشی انکارناپذیر است و بحمدالله تا به امروز شاهد فعالیت های فراوانی در زمینه محرومیت زدایی توسط سپاه و بسیج بودیم.
داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اجرای پروژه های محرومیت زدایی توسط سپاه در کشور گفت: اجرای پروژه های محرومیت زدایی علاوه بر رونق روستاها و سازندگی، سبب ایجاد شور و نشاط در میان مردم مناطق محروم خواهد شد و یقینا نقش سپاه پاسداران در محرومیت زدایی و امر سازندگی نقشی انکارناپذیر است و بحمدالله تا به امروز شاهد فعالیت های فراوانی در  زمینه محرومیت زدایی توسط سپاه و بسیج بودیم.
 
وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در ایجاد تأثیرگذاری در رشد و شکوفایی کشور نقش بسزایی داشته است، افزود:مهندسی جنگ از سوی سپاه پاسداران در  دوران دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی صورت گرفت و شاهد بودیم که رژیم بعث عراق با اینکه حمایت سایر کشورها را هم داشت، اما نتوانست در مقابل اراده و همت رزمندگان ایرانی بایستد و تسلیم شد.
 
گودرزی در پایان تاکید کرد: بسیج و سپاه به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای کشور از ظرفیت های فراوانی در عرصه های مختلف از جمله عمرانی و آبادانی روستاها برخوردار است و همواره با انجام کارهای عمرانی نسبت به رفع محرومیت تلاش های زیادی را انجام داده است و همین فعالیت، خاری در چشم استکبار است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: