سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۷۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶- ۴۶: ۰۹
مسئول بسیج رسانه استان گیلان در گفتگو با «بسیج»:
جعفری گفت: روشنگری و آگاه‌سازی مردمی از جمله راهکارهای مقابله با ترویج منکر در شبکه نمایش خانگی است.
رسانه های انقلابی در موردآثار مخرب شبکه نمایش خانگی روشنگری کنند
محسن جعفری مسئول بسیج رسانه استان گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، با تاکید بر اینکه بررسی برخی فیلم‌های انتشار یافته در شبکه نمایش خانگی نشان می‌دهد که انحرافات جدی در این حوزه وجود دارد، تصریح کرد: دوستی با نامحرم، مصرف مشروبات الکلی، ترویج بی‌بند و باری، ازدواج سفید، طلاق عاطفی و ترویج مدهای غربی از ثمرات برخی محصولات تولید شده در شبکه نمایش خانگی است.

وی با بیان اینکه هنر یکی از ابزارهای دشمن برای نفوذ فرهنگی و استحاله در جامعه است اظهار داشت: جبهه رسانه‌های تراز انقلاب اسلامی تکلیف دارند که در اجرای فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری در حوزه ارتقای سطح آگاهی جامعه در خصوص آثار مخرب برخی فیلم‌های منتشر شده از طریق شبکه نمایش خانگی روشنگری کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: روشنگری و آگاه‌سازی مردمی، راه‌اندازی کمپین‌های رسانه‌ای، ارائه نظرات منتقدان و صاحب‌نظران حوزه فیلم از طریق رسانه‌ها و پیگیری از طریق رسانه‌ها برای پاسخگویی مسئولان در خصوص ترویج بی‌بند و باری از طریق برخی فیلم‌ها از جمله راهکارهای مقابله با ترویج منکر در شبکه نمایش خانگی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: