سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۷۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶- ۰۹: ۱۰
بسیج ورزشکاران کرمانشاه با صدور بیانه ای:
سازمان بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه با صدور بیانه ای، ضمن محکوم کردن حضور 2 فوتبالیست ایرانی مقابل نماینده رژیم غاصب صهونیستی، اعلام کرد: بدون شک ملت بزرگ ایران اسلامی هرگز این رژیم صفاک و خونریز و نامشروع را به رسمیت نشناخته و نخواهد شناخت.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، متن بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه در محکومیت حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقابل نماینده رژیم غاصب صهونیستی به این شرح است:

 

سال های متمادی است جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از کهن ترین و ریشه دار ترین کشورهای جهان که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فصلی نوین از حیات طیبه خود را آغاز کرد، رژیم جعلی و نامشروع صهونیستی را به رسمیت نشناخته است.

 

در تمامی سال های پیروزی انقلاب که قریب به 40 سال از آن می گذرد هیچ ایرانی آزادی خواهی هرگز به خود اجازه نداده رژیمی را به رسمیت بشناسد که اسارات انسان های مظلوم و بی دفاع را سرلوحه کار خود قرار داده و دستانش به خون ده ها هزار انسان بی گناه و زنان و کودکان بسیاری آلوده است.

 

آخرین نمونه دشمنی های این رژیم صفاک را می توان در ارائه آموزش به جاسوسان و تروریست های خود برای به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای جستجو کرد، جایی که قاتل دانشمند شهید "مسعود علی محمدی" به صراحت اقرار می کند که توسط موساد (سازمان جاسوسی رژیم صهونیستی) آموزش دیده است.

 

در چنین شرایطی است که ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران نیز همپا با ملت بزرگ ایران در طول سالیان گذشته هرگز به خود اجازه ندادند در میدانی حاضر شوند که یک طرف آن ورزشکاری از رژیم غاصب و اشغالگر صهونیستی باشد.

 

ملت ایران هنوز المپیک 2004 آتن یونان را به خاطر دارند، جایی که " آرش میراسماعیلی " یکی از آماده ترین ورزشکاران آن روز کشور در رشته جودو که بخت اول کسب مدال طلای این رقابت ها به عنوان معتبرتین رویداد ورزشی جهان بود، زمانی که در دور اول باید با نماینده رژیم غاصب صهونیستی مسابقه می داد از این کار امتناع ورزید تا پس از 4 سال تمرین شبانه روزی بدون انجام مسابقه ای از رقابت ها کنار گذاشته شود.

 

پرچمدار کاروان ایران در المپیک 2004 آتن شاید به ظاهر از کسب مقام و مدال آن رقابت ها بازماند اما قهرمان دل های 60 میلیون ایرانی و میلیون ها مسلمان در سراسر جهان شد تا نامش را جاودانه کند.

 

البته در تاریخ ورزش ایران پس از انقلاب از این دست ورزشکاران پهلوان صفت کم نبودند که به خاطر مقام و مدال حاضر نشدند انسانیت و ارزش های اخلاقی و پهلوانی را کنار بگذارند.

 

محمد علیرضایی، امیررضا خادم در کشتی، فاطمه برقول و صالح نجفی در شطرنج، جواد محجوب، امیر قاسمی نژاد، بهزاد وحدانی و قاسم نوری‌زاده در رشته جودو، کمال علی‌خواه در سامبو، علیرضا ادهمی، علی پاکدامن، شروین و شایان طلوعی، امیر رضا کنعانی، محمد خمسه، حامد صداقتی، سیدحسین عابدی، محمدحسین ابراهیمی، حامد صیاد قنبری و بهداد مرادی در رشته شمشیربازی، حسین حضرتی در

رشته ووشو و ... از جمله ورزشکاران دیگری بودند که در سال های اخیر و در جریان برگزاری مسابقات مهمی نظیر مسابقات المپیک، جهانی و بین المللی از رقابت با غاصبان صهونیستی خودداری کرده‌اند.

 

متاسفانه اخیرا 2 فوتبالیست ایرانی که خود را تافته جدابافته از بقیه می دیدند با زیرپا گذاشتن اخلاق و بی توجه به تمامی جنایت های رژیم نامشروع صهونیستی و با کنار گذاشتن آرمان های انقلاب و نظام اسلامی در میدانی حاضر شدند که یک طرف آن ورزشکاران این رژیم حضور داشتند.

 

جامعه بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه ضمن محکوم کردن این حرکت نابخردانه فوتبالیست های ایرانی، اعلام می دارد ملت بزرگ ایران اسلامی هرگز رژیم غاصب صهونیستی را به رسمیت نشناخته و نخواهد شناخت.

 

مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، بازیکنان ملی‌پوش ایرانی باشگاه پانیونیوس یونان هستند که چند روز قبل در رقابت های مقدماتی لیگ اروپا مقابل تیم مکابی رژیم غاصب صهونیستی به میدان رفتند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar