سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶- ۴۳: ۱۲
اصلانی در گفتگو با «بسیج»:
مسئول بسیج جامعه زنان گفت: خبرنگار انقلابی باید مجموعه ای از دانش و معرفت وآگاهی و بصیرت داشته باشد تا صادقانه در این فضا پیام روح بخش انقلاب اسلامی را مخابره کند.
مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: رسالت خبرنگار انقلابی انتقال خبر به موقع و صادقانه است.

وی افزود: خبرنگار انقلابی باید برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و اخلاقی جامعه تمام قد در میدان باشد امروز رویکرد اطلاع رسانی در دنیا بسیار با سیاست زدگی و فریب و نفاق همراه شده اگر قرار است در این فضای آلوده که خبرگزاری ها و رسانه های استکباری در آن فعالیت می کنند موفق باشیم باید خبررسانی های ما مبتنی بر اخلاق و معنویت باشد.

مسئول بسیج جامعه زنان اظهار داشت: برنامه ریزی در این حوزه باید دقیق و با اشراف کامل بر جریان های فکری و سیاسی باشد. خبرنگار انقلابی باید مجموعه ای از دانش و معرفت وآگاهی و بصیرت داشته باشد تا صادقانه در این فضا پیام روح بخش انقلاب اسلامی را مخابره کند.

اصلانی گفت: دانش و معرفت و بصیرت مولفه های مهم یک خبرنگار انقلابی است و خبرنگار انقلابی باید در این دنیایی که استکبار از هر راهی برای فریب افکار عمومی استفاده می کند با استفاده از این مولفه ها برای آگاهی بخشی درست به جامعه بهره ببرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: