سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۹۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶- ۴۱: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت‌وگو با «بسیج»:
برزگر گفت:دانشجوی بسیجی دانشجویی است که در مسیر تحقق بخشی به آرمان ها وا رزش های انقلاب اسلامی قدم برمی دارد و تلاش می کند باعث بصیرت افزایی دانشجویان دیگر شود.
مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با تاکید بر برگزاری کرسی های آزاداندیشی در میان دانشجویان در راستای اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال های گذشته و در دیدارهای مختلف خود با نخبگان و دانشجویان کشور، آنها را به توجه و تشکیل کرسی های آزاداندیشی در مکان های علمی و آموزشی به منظور انجام گفت و گوهای سازنده و مفید در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فراخواندند.
 
وی ادامه داد: در دانشگاه نیاز به ترویج فضای گفت‌وگو و جریان نقد و نقادی داریم چرا که عده ای نقد را تاب نمی آورند در صورتی که باید در دانشگاه و محافل علمی جریان نقد سکه رایج شود و دانشجویان انقلابی بتوانند به بیان دیدگاه های خود بپردازند.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین در پایان خاطر نشان کرد: دانشجوی بسیجی دانشجویی است که در مسیر تحقق بخشی به آرمان ها وا رزش های انقلاب اسلامی قدم برمی دارد و تلاش می کند در فضای دانشگاه ها با برگزاری دوره ها کلاس های آزاداندیشی، باعث بصیرت افزایی دانشجویان دیگر شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: