سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۹۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶- ۴۵: ۰۹
مجتبی عبادی در گفت‌وگو با «بسیج» عنوان کرد
عبادی گفت: فراهم آوردن زمینه‌های خودسازی معنوی‌، بصیرت افزایی، دشمن و استکبار شناسی، مبارزه با تهاجم فرهنگی‌ و نفوذ سیاسی دشمن و ... ازجمله وظایفه بسیج دانشجویی در دانشگاه های کشور است.
مجتبی عبادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه آخرین روز تیرماه سال ۷۶بود که مقام معظم رهبری درجمعی دانشجویی بحث ایجاد کرسیهای آزاداندیشی در دانشگاهها و تبادل و تضارب آرا را مطرح کردند و از دانشجویان و مسئولین خواستند تا زمینه را برای تشکیل کرسیهای آزاد اندیشی فراهم آورند، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانیهای خود بر ایجاد کرسی های آزاداندیشی در کنار نقد،نظریه پردازی و مناظره تاکید کردند و مشخص شد که کرسی های آزاد اندیشی قالب جدیدی برای گروه خاصی است.
 
وی ادامه داد: فراهم آوردن زمینه‌های خودسازی معنوی‌، تقویت بنیة اعتقادی و تقویت تفکر اسلامی‌، بالا بردن سطح دانش جوانان در زمینه‌های فرهنگی و سیاسی‌، بصیرت افزایی، دشمن و استکبار شناسی، مبارزه با تهاجم فرهنگی‌ و نفوذ سیاسی دشمن و ... ازجمله وظایفه بسیج دانشجویی در دانشگاه های کشور است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: