سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۹۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶- ۴۳: ۰۹
مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با «بسیج»:
نوروزیان گفت: خبرنگار انقلابی فرای جغرافیای خاکی و در جغرافیای اعتقادی قلم می زند و در راستای دفاع از مظلوم قدم بر می دارد.
عادل نوروزیان مسئول بسیج رسانه خوزستان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: یک خبرنگار انقلابی باید در حوزه رسانه انقلابی عمل کند.

وی افزود: خبرنگار انقلابی شاخصه های انقلاب و محور های آن را تبیین می کند. استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم از شاخصه های انقلاب است که خبرنگار انقلابی باید به آنها توجه کند.

مسئول بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: خبرنگار انقلابی فرای جغرافیای خاکی و در جغرافیای اعتقادی قلم می زند و در راستای دفاع از مظلوم قدم بر می دارد. ولایت محوری و مبارزه با فساد و تلاش برای استقلال همه جانبه کشور هدف خبرنگار انقلابی است.

نوروزیان گفت: خبرنگار انقلابی اسیر جناح بندی سیاسی و زد و بند گروهی نمی شود و پیاده نظام جناحی نیست بلکه سرباز مخلص ولایت است. خبرنگار انقلابی بر اساس منویات رهبری قلم می زند. قلم او وامدار طیف های سیاسی مختلف نیست.

مسئول بسیج رسانه خوزستان بیان داشت: دستگاه های متولی و وزارت ارشاد باید برای رفع نیازهای صنفی خبرنگاران تلاش کنند وقتی ذهن یک خبرنگار درگیر مباحث معیشتی می شود ممکن است عده ای بخواهند از او سوء استفاده کنند و خبرنگاران را در رسانه های خود وام دار کنند تا بلند گوی آنها شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar