سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۰۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶- ۱۴: ۱۷
سردار غیب‌پرور تاکید کرد؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما باید در فضای مجازی به شکل هم‌افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا اگر غیر از این، روشی را برگزینیم نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.
 سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش فعالین قرارگاه فضای مجازی بسیجیان کل کشور در مشهد مقدس با اشاره به پیروزی های رزمندگان اسلام در سال های جنگ تحمیلی گفت: در زمان جنگ برای اینکه بتوانیم در مواجهه با دشمن بعثی به پیروزی برسیم و یک عملیات موفق را به انجام برسانیم باید به سه نکته مهم توجه می شد.

وی افزود: این سه مطلب مهم شناخت دشمن و جبهه مقابل، تعداد نیروهای بسیجی و آموزش دیده و میزان تجهیزات نظامی بودند.

سردار غیب پرور در مورد موضوع شناخت دشمن و جبهه مقابل گفت: شناخت جبهه به اندازه‌ای اهمیت اساسی دارد که ما بتوانیم کاری ترین ضربه را به دشمن وارد سازیم.
 
وی ادامه داد: هم افزایی، صبر و تحمل و بی هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آن چه باعث پیشرفت ما می شود هم افزایی است، لذا سیره شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می کردند.

سردار غیب پرور با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر کنونی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن یک جبهه جدیدتر، پیشرفته تر و عمیق تر را تاسیس کرده است که درِ آن به روی همه باز است و پیش روی آن در عمق خانه ها و محل زندگی مان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان می‌باشند.

وی با تاکید بر شناخت فعالیت دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی بیان کرد: ما باید بتوانیم برای مقابله با هجمه هایی که بر علیه انقلاب اسلامی در این عرصه وارد می شود، برنامه عملی داشته باشیم.

سردار غیب پرور ادامه داد: زمانی که دشمن استراتژی دهکده جهانی را مطرح کرد ما آن جدی نگرفتیم و متاسفانه می بینیم که در مراحلی نیز موفق شده اند و سنگرهای مارا فتح کرده اند.

وی هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا اگر غیر از این، روشی را برگزینیم نتیجه ای نخواهیم گرفت.

سردار غیب پرور در پایان سخنان خود به تربیت نیروی انسانی کارآمد در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مطالبه گری نیز بخش دیگری از فعالیت در فضای مجازی است که همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی  است زیرا ژرف ترین وعمیق ترین رهنمودهایی است که در کشور سراغ داریم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar