سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۰۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۹
مسوول‌بسیج‌دانشجویی‌دانشگاه‌های مازندران در گفت‌‌وگو با «بسیج»:
نوری گفت: راهبرد بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی است که در ذیل این راهبرد سیاست‎هایی را داریم و برنامه‏هایی تعریف می‏شود که یکی ازآن مباحث ارتقای دانش و بینش سیاسی دانشجویان است.
شهرام نوری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج عنوان کرد: راهبرد بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی است که در ذیل این راهبرد سیاست‎هایی را داریم و برنامه‏هایی تعریف می‏شود که یکی ازآن مباحث ارتقای دانش و بینش سیاسی دانشجویان است که براین اساس وظیفه داریم نگاه دانشجویان را در موضوعات مختلف از جمله مباحث سیاسی ارتقا دهیم.

نوری با اشاره به برنامه‎های بسیج دانشجویی در حوزه مسائل سیاسی بیان داشت: برگزاری  کرسی‏های آزاد اندیشی یکی از این برنامه‏هاست که طی یک سال گذشته نزدیک به 400 کرسی در دانشگاه‏های استان برگزار شد که در ارتباط با مسائل مختلف از جمله سیاسی بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در خاتمه مطرح کرد: برگزاری دوره‎های تخصصی و آموزشی ویژه اعضای بسیج دانشجویی در موضوعات مختلف سیاسی برای ارتقای سطح دانش و بینش سیاسی دانشجویان از دیگر برنامه‎هاست که بسیاری از این دانشجویان آموزش دیده بعد از فارغ‎التحصیلی در ادارات و مجموعه‎های مختلف ورود کردند که حضورشان نیز در آنجه موثر و منشا خیر و برکت بوده که نشان می‎دهد بازخورد این دست اقدامات بسیج دانشجویی و تربیت نیروی تراز اول انقلاب اسلامی خروجی خوبی داشته است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: