سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۰۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶- ۲۲: ۰۹
مدیربسیجی مهد قرآن ریحانه النبی شهر مهران در گفتگو با«بسیج»:
حلیمی گفت: مهدهای قرآنی بسیج با فراهم کردن بازی های کاربردی و سرگرمی های کاملا سالم و مفرح برای بچه ها، آنها را از بازی های رایانه ای و گوشی های هوشمند دور می کند.

فاطمه حلیمی مدیر بسیجی مهد قرآنی ریحانه النبی در شهر مهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تاثیر فعالیت های بسیج در مهدهای قرآنی بر خلاقیت و نوآوری کودکان و کاهش استفاده از اسباب بازی های غربی و خشن اظهار داشت : متاسفانه اکثر بازی های رایانه ای و اسباب بازی های موجود در بازار خشن هستند و تاثیرات مخربی بر ذهن و روان کودکان می گذارند.

وی با بیان این مطلب افزود: مهدهای قرآنی بسیج با فراهم کردن بازی های کاربردی و سرگرمی های کاملا سالم و مفرح برای بچه ها، آنها را از بازی های رایانه ای و گوشی های هوشمند دور می کند. کتاب هایی که در این مهد قرآنی آموزش داده می شوند تا حد بسیار زیادی خلاقیت و ابتکار کودکان را افزایش می دهد.

این مدیر بسیجی مهد قرآنی خاطر نشان کرد: بازی های قرآنی به صورت دسته جمعی و گروهی در کلاس های مهد برگزار می شود و بچه ها با آیات قرآن آشنا شده و دیگر نیازی به اسباب بازی های غربی که اکثرا هم خشن هستند ندارند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar