سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۰۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۸
سفیر سوریه‌:
سفیر سوریه در تهران گفت که خون‌هاى مطهر شهید محسن حججى پیروزى را بر تروریسم تکفیرى رقم مى‌زند و در وجدان ملتهاى منطقه زنده خواهد ماند.
به گزارش خبرگزاری بسیج،  عدنان محمود سفیر سوریه در تهران تأکید کرد که جنایت خونبار تشکیلات تروریستى داعش در حق شهید محسن حججى در مرز سوریه و عراق ادامه پرونده سیاه جنایتها و کشتارهاى وحشیانه تشکیلات تروریستى تکفیرى در سوریه، عراق و منطقه مى‌باشد.

سفیر سوریه مسئولیت این جنایت وحشیانه و ددمنشانه را متوجه حامیان تروریستهاى تکفیرى در ایالات متحده، غرب و مزدوران آنان در منطقه که از لحاظ مادى و فکرى تروریستهاى تکفیرى را در راستاى تحقق نقشه‌هاى خود براى تخریب و تجزیه منطقه در خدمت به رژیم صهیونیستى شکل داده است، مى‌داند.

عدنان محمود تأکید کرد دستاوردهاى بزرگ راهبردى جبهه مقاومت و هم‌پیمانان آن در شکست تشکیلات تروریستى تکفیرى در سوریه، عراق و عرسال در آینده تا از بین بردن کامل تروریسم و شکست نقشه‌هاى حامیان آنان در کل سرزمین سوریه و منطقه با شدت تمام ، ادامه خواهد یافت.

به گزارش تسنیم،سفیر سوریه اشاره نمود که خون‌هاى مطهر شهید محسن حججى و دیگر شهدا، پیروزى‌هاى راهبردى‌اى را علیه تروریسم تکفیرى رقم خواهد زد و بر اعتقاد، اراده و عزم ملتهاى منطقه تا ریشه‌کن کردن تروریسم تکفیرى و بازگرداندن امنیت و ثبات به منطقه مى‌افزاید.

عدنان محمود صمیمانه‌ترین مراتب تبریک و تسلیت خود را به خانواده شهید محسن حججى و ملت برادر ایران و رهبرى حکیمانه آن، ابراز داشته تأکید نمود که نام وى با حروف نورانى در وجدان ملت خود و دیگر ملتهاى منطقه و همه انسانیت زنده خواهد ماند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: