سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۱۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۶
کاربران فضای مجازی در آمریکا بعد از شدت گرفتن تنش‌ها میان کشورشان و کره شمالی به شدت از لفاظی‌های تحریک‌آمیز «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا انتقاد کرده‌اند.
 به گزارش خبرگزاری بسیج، کاربران فضای مجازی در آمریکا بعد از شدت گرفتن تنش‌ها میان کشورشان و کره شمالی به شدت از لفاظی‌های تحریک‌آمیز «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا انتقاد کرده‌اند.

برخی از آمریکایی با راه‌اندازی هشتگی به نام #Trumpageddon (ترکیبی از دو واژه ترامپ و آرماگدون، به معنی پایان جهان)، با انتشار تصاویر و مطالبی هشدار داده‌اند که تنش‌آفرینی‌های وی ممکن است به جنگ هسته‌ای با کره شمالی ختم شود.

برخی از کاربران، عکسی را منتشر کرده‌اند که سر ترامپ را روی ابر اتمی تشکیل‌شده از بمباران اتمی هیروشیما نشان می‌دهد. تصاویر زیر، عکس‌هایی هستند که کاربران فضای مجازی منتشر کرده‌اند.

به گزارش تسنیم،یک کاربر با انتشار تصویر بالا، با اشاره به دکترینی از دوران جنگ سرد به نام «تخریب حتمی متقابل» نوشته است: «ارمغان تخریب حتمی متقابل توسط ترامپ و کیم یونگ اون.»

کاربر دیگر، تصویر  بالا را منتشر کرده که نوشته است: «هیچ‌کس بیشتر از سیاستمداری که در نظرسنجی‌ها عملکرد پایینی دارد نیازمند جنگ نیست.»

این تصویر هم که ترکیبی از عکس مربوط به ابر اتمی ناشی از بمباران اتمی هیروشیما در سال 1945 و سر ترامپ است، توسط چند کاربر به اشتراک گذاشته شده است. 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar