سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۱۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶- ۰۲: ۱۷
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مسئولان باید در مقابل خبرنگاران پاسخگو باشند و به دغدغه‌هایی که آنان از زبان مردم و مقام معظم رهبری پیگیری می‌کنند به درستی جواب دهند.
به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سردار عابدین خرم با اشاره به ویژگی‌های یک رسانه در تراز انقلاب اسلامی اظهار کرد: رسانه در تراز انقلاب باید دغدغه‌مندی‌های ملی، فرهنگ انقلاب، فرصت‌ها و چالش‌های نظام را داشته باشد و زبان گویای مردم باشد چرا که این مردم برای نظام و مکتب خود همواره تلاش کرده‌اند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در رابطه با وظیفه خبرنگاران در تراز انقلاب اسلامی بیان کرد: مردم در این راه هزینه‌های جانی و مالی دادند و برداشت ما این است که فعالین حوزه رسلنه و خبرنگاری باید صداقت و امانت داشته باشند و این ویژگی‌ها یک خبرنگار در تراز انقلاب اسلامی خواهند بود.

وی با بیان اینکه مسئولان پاسخگوی رسانه‌ها باشند افزود: مطالبات مقام معظم رهبری نیز در رابطه با دغدغه مردم و آحاد جامعه است که به همین سبب مسئولین باید در مقابل خبرنگاران پاسخگو بوده و به دغدغه‌هایی که آنان از زبان مردم پیگیری می‌کنند به درستی جواب دهند.

خرم گفت: سپاه شهدای آذربایجان غربی همواره از فعالان عرصه خبرنگاری و رسانه‌ها پشتیبانی می‌کند و سپاه از آن دسته از رسانه‌ها و مطبوعاتی که درد انقلاب و ارزش‌های آن را دارند و رسالت مردم داری خود را ایفا می‌کنند همواره پشتیبانی می‌کند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در رابطه با حمایت سپاه از رسانه‌ها تصریح کرد: هر حرکتی نیز که در راستای نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب انجام می‌شود سپاه و بسیج به عنوان یک پشتیبان همیشگی از مطبوعات ارزشی حمایت می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت‌های خوب خبرگزاری تسنیم افزود: خبرگزاری تسنیم نیز یکی از خبرگزاری‌های دقیق و مطالبه‌گر است که ما نیز از پیگیری آن‌ها ضمن اینکه خسته نمی‌شویم بار دیگر تاکید می‌کنیم که همواره اینگونه باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar