سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۱۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶- ۲۷: ۱۸
هم‌اکنون در حالی که دقایقی از آغاز بازی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران با قزاقستان می گذرد، در ورزشگاه رضازاده جای سوزن انداختن وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری بسیجاز اردبیل ، در حالی که دقایقی از آغاز بازی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران با قزاقستان از مسابقات انخابی جهان می گذرد در ورزشگاه رضازاده جای سوزن انداختن وجود ندارد و ظرفیت ورزشگاه به طور کامل تکمیل یافته است.

تماشاگران اردبیلی که مشتاق تماشای بازی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان هستند خود را به ورزشگاه رسانده‌اند تا در مسابقات صعود تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی به مسابقات جهانی شرکت کنند.

امروز از کودک و پیر گرفته همه به ورزشگاه آماده‌اند تا یک صدا تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی را تشویق کنند و با شعارهای خود حامی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران باشند.

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران ساعت 18 در ورزشگاه رضازاده اردبیل به مصاف تیم ملی والیبال قزاقستان می‌رود که این بازی برای ملی‌پوشان ایرانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در صورت پیروزی احتمال صعود تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به مسابقات انتخابی جهان وجود دارد.

حضور بانوان اردبیلی در ورزشگاه رضازاده

یکی از نکات قابل توجه مسابقات انتخابی والیبال جهان حضور بانوان اردبیلی در ورزشگاه رضازاده است که هم‌اکنون نیز بانوان اردبیلی برای تماشای بازی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان به ورزشگاه آمد‌ه‌اند تا یک صدا تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را تشویق کنند.

جو بسیار خوبی در ورزشگاه رضازاده فراهم شده است به طوری که در حالی که لحظاتی به آغاز بازی تیم ملی ایران باقی مانده تماشاگران یک صدا تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران را صدا می‌کنند.

در بین تماشاگران بازی تیم ملی والیبال ایران وقزاقستان تماشاگران خارجی هم دیده می‌شود که این مورد نیز در خود جالب است که این نماشاگران برای تماشای بازی تیم ملی والیبال قزاقستان و ایران آمده‌اند.

مسابقه تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان به طور زنده از شبکه ملی پخش می‌شود و در این میان تمهیدات لازم فراهم شده است تا این مسابقه به صورت باشکوه و منظم برگزار شود.

حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برای انعکاس بازی تیم ملی والبیال ایران و قزاقستان

حضور خبرنگاران داخلی و خارحی برای انعکاس مسابقات تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان در نوع خود بی‌نظیر است به طوری که علاوه برا خبرنگاران استانی و کشوری خبرنگارانی از کشورهای مختلف به ورزشگاه رضازاده آمده‌اند تا بازی تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران را از سایت‌ها و شبکه‌ها و رسانه‌های مختلف انعکاس دهند.

خبرنگارانی که در سریع‌ترین زمان ممکن خبرها و گزارش‌هایی را از مسابقات والیبال انتخابی جهان گزارش می‌دهند و وخستگی‌ناپذیرند و هم‌اکنون نیز در ورزشگاه رضازاده حاضر هستند تا این رویداد بزرگ را اطلاع‌رسانی کنند.

در حال حاضر تماشاگران اردبیلی در ورزشگاه اردبیل به طور یک صدا تیم ملی والیبال ایران را تشویق می‌کنند و این در حالی است که تماشاگران زیادی به دلیل تکمیل ظرفیت ورزشگاه در پشت درهای ورزشگاه و در خیابان‌ها مانده‌اند و از آن‌جا حمایت خود را نسبت به تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهند.

 
منبع: تسنیم

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar