سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۱۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶- ۲۶: ۲۱
به همت موسسه فرهنگی بین الحرمین
مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود از برگزاری کارگاه آموزشی بررسی آسیب های اجتماعی در شاهرود خبر داد.

محمد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود گفت: امروزه یکی از مشکلات اساسی در سطح کشور وجود آسیب‌های اجتماعی متعدد از جمله  طلاق، اعتیاد  بوده که مشکل‌آفرین شده،  و باید برای برای حل این موضوع چاره اندیشی اساسی نمود.

وی افزود: برخورد و مقابله با آسیب‌های اجتماعی زمانی محقق خواهد شد که ما شناخت لازم و کافی از وضعیت موجود آسیب را داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کنیم.

مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود گفت: کارگاه آموزشی بررسی آسیب‌های اجتماعی بمدت دو روز و باحضور اساتید، فراگیران و دانشجویان این موسسه فرهنگی برگزار گردید.

ابراهیمی یادآور شد: برگزاری کارگاه‌ها و جلسات آموزشی در راستای شناسایی آسیب‌های اجتماعی امری ضروری بوده که باید با حضور کارشناسان و متولیان امر برگزار شود تا بتوانیم راه‌حل مناسبی در این حوزه ارائه نمائیم.

وی تصریح کرد: در پایان این کارگاه آموزشی مقررگردید با تشکیل کارگروه تخصصی بحث ورود به آسیبهای اجتماعی پیگیری گردد و کارگاههای آموزشی با موضوعات تخصصی درمساجد ، محافل و مدارس  سطح استان وشهرستان برگزار گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar