سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۲۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶- ۰۰: ۱۲
مدیرعامل تاکسیرانی قزوین اعلام کرد:
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: نرخ کرایه تاکسی های تحت نظارت سازمان 6 تا 10 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل تاکسیرانی قزوین اظهار کرد:: هر ساله با آغاز سال نو و افزایش بسیاری از هزینه‌های تاکسیرانان، بحث افزایش نرخ کرایه تاکسی توسط مسئولان امر پیگیری می‌شود.
وی عنوان کرد: در سال جاری نیز طرح افزایش کرایه‌ها پس از تصویب در شورای اسلامی شهر قزوین به فرمانداری ارائه شد که بعد از تأیید فرمانداری، از اول مرداد به تاکسیرانان ابلاغ شد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در سال‌های گذشته نرخ کرایۀ تاکسی بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر بین 10 تا 20 درصد افزایش می‌یافت که این رقم در سال جاری بین 6 تا 10 درصد است.
دربندی زاده خاطرنشان کرد: هم اکنون نرخ نامۀ موقت در اختیار تاکسیرانان قرار گرفته است تا پس از رفع نواقص موجود، برچسب نرخ جدید کرایه تاکسی تهیه و در شیشه جلوی تاکسی‌ها نصب شود.
وی یادآور شد: مأموریت اصلی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در قبال تاکسیرانان تأمین آرامش خاطر آنان است تا با آسودگی خاطر بیشتری به رسالت خطیر خود که ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است، بپردازند.

1001/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar