سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۳۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۰۹: ۰۹
مسوول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با «بسیج»:
امینی فر با بیان اینکه بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به منظور تقویت باورها و اعتقادات دینی دانشجویان از مهمترین وظایف اساتید و دانشجویان است، گفت:باید اهداف شوم دشمن را با بصیرت افزایی بر ملا ساخت.
عبدالله امینی فر مسوول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی دانشجویان در سطح جامعه، اظهار داشت: دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها باید با بصیرت دینی و سیاسی در راستای توسعه همه جانبه کشور گام بردارند، چرا که دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور استفاده می کند و این دانشجویان و اساتید دانشگاه هستند که باید با روشنگری و بصیرت افزایی، ذهن مردم را نسبت به اهداف شوم دشمن آگاه کنند.
 
وی ادامه داد: در جنگ نرم، دشمن با تاثیرگذاری بر اذهان مخاطبان و تهاجم به مرزهای اعتقادی و ارزشی جامعه ضمن ایجاد تردید در دلها و اذهان مردم موجب تغییر نظام ارزشی و الگوهای رفتاری و تغییر سبک زندگی  خواهد شد و بعد از آن، دست به اجرای نقشه های شوم خود یعنی نفوذ سیاسی می زند و باید در مقابل این تهاجم فرهنگ و نفوذ سیاسی دشمن ایستادگی کرد و در خصوص آن اطلاع رسانی کرد و این رسالت بر عهده دانشجویان دانشگاه ها و بسیجیان است.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان شمالی در پایان خاطر نشان کرد:بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به منظور  تقویت باورها و اعتقادات دینی دانشجویان از مهمترین وظایف اساتید و دانشجویان است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar