سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۰۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶- ۳۰: ۲۱
رئیس کل دادگستری استان مازندران:
رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه در حال حاضر 150 کارخانه در سطح استان تعطیل هستند، گفت: دایر بودن و وجود اشتغال در کارخانه‌ها، منافع ملی کشور را به دنبال خواهد داشت و در این زمینه دغدغه جدی داریم.
به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران و به نقل از  روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان، با تاکید بر لزوم اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: امروز به‌جای اقتصاد مقاومتی، مقاومت افراد در اقتصاد را شاهد هستیم که نتیجه آن چیزی جز ضرر برای جامعه نخواهد بود.

رئیس کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان مازندران با اشاره به برخی قوانین دست و پاگیر موجود دربانک‌ها، افزود: شیوه برنامه‌ریزی برای اقتصاد، موجب دردسر در سیستم اقتصادی شده و امروز هیچ مدیر بانک و کارخانه‌داری را پیدا نمی‌کنید که از وضعیت موجود اقتصادی خود راضی باشد.

 تقوی‌فرد همچنین با تصریح اینکه خیر همگان در اجرای فرامین مقام معظم رهبری است، بر لزوم اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی تاکید و اظهار کرد: در حد امکان از تعطیلی کارخانه‌ها در استان جلوگیری می‌کنیم تا اشتغال از بین نرود.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه تعطیلی کارخانه‌ها، اشتغال و اقتصاد کشور را تضعیف کرد و موجب خوشحالی دشمنان خواهد شد، خاطرنشان کرد: البته نمی‌خواهیم بانک‌ها هم متضرر شوند و به این مساله نیز توجه ویژه‌ای داریم.

 تقوی‌فرد با بیان اینکه در حال حاضر 150 کارخانه در سطح استان تعطیل هستند، یادآور شد: دایر بودن و وجود اشتغال در کارخانه‌ها، منافع ملی کشور را به دنبال خواهد داشت و در این زمینه دغدغه جدی داریم.

وی همچنین با اشاره به حضور بیش از 8 هزار مددجو در زندان‌های استان، اظهار کرد: فقط کمتر از نیم درصد زندانیانی که پس از آزادی شاغل شدند، بازگشت مجدد به زندان داشتند که این رقم برای زندانیان آزاد شده بیکار بیش از 15 درصد بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar