سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۴۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۵۳: ۱۰
جانشین معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور:
جانشین معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت : گروههای جهادی بهتر است ایده های نو و بدیع را در اردوهای جهادی پیاده کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان ؛ جانشین معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور از اکیپ فرهنگی گروه جهادی " فاطمیون " بازدید کرد.

غلام زاده اظهار داشت : گروههای جهادی بهتر است ایده های نو و بدیع را در اردوهای جهادی پیاده کنند ؛

وی افزود : همچنین در راستای حرکت در مسیر تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید و مطالبه رهبر فرزانه انقلاب می باشد و در قالب شعار سال با عنوان " اقتصاد مقاومتی ؛ تولید - اشتغال " نیز قرار گرفته و جزو اصلی ترین و محوری ترین برنامه های مورد نظر بسیج دانشجویی استان و اردوهای جهادی نیز می باشد.

جانشین معاونت سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: دست در دست هم داده تا در مدت زمان کوتاه ده روزه حضور در مناطق محروم اثر مثبتی بر چهره محروم روستاهای میربگ بر جای بگذارند.

لازم به ذکر است که به همین منظور اکیپ فرهنگی گروه جهادی " فاطمیون " اقدام به برگزاری کلاس های آموزش های مختلف از جمله: بافندگی، گلیم بافی، گل دوزی و غیره جهت جوانان و خواهران ساکن در مناطق محروم نموده تا با این کار خود گامی در جهت ترویج روحیه کار و تلاش ، با هدف نهایی رونق بخشیدن به صنایع دستی و فراهم نمودن شرایط اولیه فعالیت و تولید در مناطق محروم نموده است .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: