سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۰۴۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶- ۳۴: ۱۴
در لشکر 14 امام حسین (ع)
سردار عربپور در همایش پیشکسوتان لشکر 14 امام حسین (ع) گفت: حضور شما در دفاع مقدس باعث به ثمر نشستن انقلاب اسلامی وبه تبع آن محور مقاومت که زاییده انقلاب است.

به گزارش خبرنگار افتخاری بسیج در لشکرمقدس امام حسین (ع) مراسم تجلیل از بازنشستگان وپیشکسوتان این لشکر باحضور سردار اصغر عرب پورو جمعی ازشورای لشکر برگزار گردید

فرمانده لشکرامام حسین (ع) در این مراسم ضمن خیر مقدم گویی به کلیه مدعوین  به تشریح وقایع انقلاب از ابتدا تا کنون پرداختند واز نقش یادگاران عرصه جهاد وشهادت در این وقایع  تجلیل کردند.

وی گفت :همانطور که در دوران جنگ تحمیلی  لشکر امام حسین (ع) نقش موثری را ایفا نمود هم اکنون نیز در عرصه های مختلف وایجاد امنیت در کشور نقش بسزایی دارد.

ایشان در ادامه  جنگ تحمیلی را به جنگ محور مقاومت با تکفیری ها  پیوند زدند وگفتند عزیزان اگر دیروز شما در جنگ شرکت نمی کردید انقلاب اسلامی به ثمر نمی نشست وبه تبع آن محور مقاومت که زاییده انقلاب است وجود نداشت وشیعه را به ذلت می کشاندند.

سردار عرب پور در ادامه به موفقیت های علمی لشکر نیز اشاره کردند وگفتند در مقطع فعلی بعضی از نیروهای لشکر در مسابقات بین المللی چین شرکت کردند وتوانستند مقام سوم جهانی را کسب کنند که کسب این مقام را به کلیه دوستاران انقلاب  وشما عزیزان تبریک می گویم .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar